Jahrein mahkemelik oluyor!

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar bu panel MERNİS vs olayları gerçekten epey bir tehlikeli hale geldi üstüne Jahreinle'de böyle kişiler uğraşınca Jahrein neredeyse mahkemelik oldu gerçekten üzücü suçsuz günahsız insanların başına böyle suç açmaları insanlığa sığmıyor siz ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dfssdf.png

Elbet bulunacaklar. Bulunursa bir güzel dava da o açsın başı belaya girsin de neymiş panel görsünler. Umarım hayatı kararır, bir daha böyle insanları uğraştıramaz hale gelir. Vicdan merhamet yok bunlarda gerçekten. Yazık, çok yazık.

Ayrıca panel kullanan arkadaştan bahsediyorum, yanlış anlaşılmasın.

Ne 10 lirası? Telegram'da ücretsiz şekilde isim soy isim ya da numara ile her şeye ulaşabildiğin paneller var.

Türkiye yüzyılında Cumhurbaşkanı kendi bilgilerini yayıp fake isim altında yayınlayan kişilere değil de ismi kullanılan kişiye dava açıyor.

Bu bilgiler niye ortada geziyor, bilmiyoruz. Eskiden Deep Web'te T.C.'ler geziyor diye mizah dönerdi şimdi Deep webin kendisi oldu ülkenin Telegram panelleri.

Jahrein'i her olaya/dramaya bodozlama girmeye çalışmasından ötürü hiç sevmiyorum. Ama umarım kendisini haklıya çıkartabilir. Hayatta en korktuğum şey bunun gibi bir iftiraya mâruz kalmak.

Bu olaydan bir şey çıkmaz, jahrein dava yemeye alışık zaten.

Bu ücretsiz panellerden birine nereden ulaşabilirim? Kendimin ve yakınlarımın ne kadar bilgimiz dolaşıyor internette görmek istiyorum.

Ne 10 lirası? Telegram'da ücretsiz şekilde isim soy isim ya da numara ile her şeye ulaşabildiğin paneller var.

Türkiye yüzyılında Cumhurbaşkanı kendi bilgilerini yayıp fake isim altında yayınlayan kişilere değil de ismi kullanılan kişiye dava açıyor.

Bu bilgiler niye ortada geziyor, bilmiyoruz. Eskiden Deep Web'te T.C.'ler geziyor diye mizah dönerdi şimdi Deep webin kendisi oldu ülkenin Telegram panelleri.
Panel olayı eskiden gerçekten kötü bir hal aldı üstelik kız kardeşlerimizide tehdit ederken gülüp eğleniyorlardı havalı bir şey gibi görüyorlar bu panel kullanma olayını sahte ihbar ve tehditleri aslında havalı değil tam tersi insandışı insanlığa sığmaz delikanlılığı bozan işler. Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim demek ki halen devam edecek bu kötü olaylar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu olaydan bir şey çıkmaz, jahrein dava yemeye alışık zaten.

Bu ücretsiz panellerden birine nereden ulaşabilirim? Kendimin ve yakınlarımın ne kadar bilgimiz dolaşıyor internette görmek istiyorum.
Hocam paneli iyi bir şey için kullanmanızı tavsiye ederim kötü şeyler için kullanmayın gerçekten günahsız suçsuz insanları toz duman ediyorsunuz ve ne kadar kötüye kullansanızda bunun vebali vicdan işleri var bunun farkında olun lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı