Jahrein mahkemelik oluyor!

Jahrein ve suçsuz, günahsız kelimelerini bir arada gördüm ya daha gam yemem. Suçlu olup hesap vermediği dönemlere saysın bu olayı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Jahrein ne suç işlemiş merak ettim.

Jahrein'in illa bu davayı kazanacağını düşünüyorum. Asıl suçluları bulabilir mi onu merak ediyorum.

Şu Telegram'a bir şafak operasyonu yapsalar kullananların yarısı akşamı kodeste geçirecek. Discord desen aynı şeyin mavisi. Göz ardı ediyorlar, uğraşmıyorlar. Çocuklar bile ulaşabiliyorda emniyet mi ulaşamıyor bu gruplara? Kim inanır buna?
Hocam peki şafak operasyonu gelir mi? İmkanı var mı? Düşünceleriniz neler? Yoksa 2034'e kadar yaşayabilirsek ömrümüz yeterse tabii o zamana kadar devam mı edecek? Gerçekten bu panel olayı yüzünden birçok kişi mağdur ve zorbalığa uğruyor.

Hocam peki şafak operasyonu gelir mi? İmkanı var mı? Düşünceleriniz neler? Yoksa 2034'e kadar yaşayabilirsek ömrümüz yeterse tabii o zamana kadar devam mı edecek? Gerçekten bu panel olayı yüzünden birçok kişi mağdur ve zorbalığa uğruyor.

Yakın zamanda olmaz bence. Tabii devlet işlerine akıl ermiyor. Ansızın bir şeyler yapabiliyorlar. Gerisini bize zaman gösterecek.

Geri
Yukarı