Jahrein ve Erzurum oyunu olayı

O bu değil de PintiPanda'nın "lise mezunu iş vermezler" lafı zoruma gitti. Sanki kendisine iş vermişler gibi.

Gerçekten ayıp etti. Yakıştıramadım. Tek takılan ben değilmişim. İnsanlar lise mezunu olabilir yani ne var bunda. Bildiğin sınıf ayrımına girdi. Yayıncılarada laf attı. Biride ona çıkıp internet dilencisi derse ağzını açmasın o zaman.

Takılman gereken yere takılmıyorsun. Sorun orada. Hala kitle saldırtma diyorsun. O kitlenin aklı kıt olabilir. Her yayıncının toksit izleyicisi var. Jahrein'in üslubu yanlış dedim baştan zaten.

O zaman tamam ama kitlenin aklı kıt diye bir şey olamaz seni bir kitle takip ediyor az buz da değil ona göre hareket etmen gerekiyor.
Gerçekten ayıp etti. Yakıştıramadım. Tek takılan ben değilmişim. İnsanlar lise mezunu olabilir yani ne var bunda. Bildiğin sınıf ayrımına girdi. Yayıncılarada laf attı. Biride ona çıkıp internet dilencisi derse ağzını açmasın o zaman.

Kim kime lise mezunu demiş.

O bu değilde PintiPanda'nın "lise mezunu iş vermezler" lafı zoruma gitti. Sanki kendisine iş vermişler gibi.
Kime ne zaman demiş? Linki var mı?
Buldum sanırım bu video galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jahrein'e sonuna kadar katılıyorum. Oyun acayip kötü. En baştan The Long Dark oyunundan çalıntı. Evet çalıntı diyorum, esinlenilmiş değil. Yapımcı kendinden hiçbir şey katmamış, dini ve milli değerleri sömürmek dışında. Atmosferi kötü, mekanikleri kötü, hikayesi kötü ve tamamen çıkmış bir oyuna yapıcı eleştri falan beklemeyin arkadaş. Erken erişimde olsa gene okey, geliştirilir dersin ama adam oyunu tamamen bitmiş şekilde yayınlamış Steam'de. Bir de globale satmayı düşünüyormuş yapımcı arkadaş, komik. Böyle bir oyuna 5 lira bile vermem. Sırf Türk yapımı diye "Köstek olma destek ol" diyen arkadaşların da kafalarına yazık diyorum. Zaten Türkler olarak oyun sektörümüz çok kötü, üstüne böyle yapımcılar kıytırık oyunlarıyla çıkıp bu işin gurmelerine laf atıyor, gülüyorum. Jahrein'in her yorumuna sonuna kadar katılıyorum.

Screenshot 2021-02-24 225218.png

Yeni konular

Geri
Yukarı