Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jahrein: “Bağımsız adaylığımı koyacağım. Oy verin vermeyin, size kalmış”
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım mecliste de yayınlarda olduğu gibi sövmez 😅

Hocam bilmiyorum biliyor musunuz fakat, kendisi tamamen çok iyi bir eleştiri yeteneğine sahip. Ayrıca Fizik-Biyokimya okuyan ve 4 dil bilen birisi(belki daha fazla). Yayınlarını izlediniz mi bilmiyorum fakat, kendisi önüne gelen her şeyi eleştirir(neredeyse). Belki kendisine bir şans tanımanız iyi olacaktır, yine de sizin kararınız.
Bence çok yerinde eleştiriler yapıyor ama "saf" bir kesim var. (Kimseye saf demiyorum kitlesinin bir kısmından bahsediyorum.)

Yaptığı eleştirilerde her zaman manipüle yeteneği ile doğru olmasa bile farklı bir düşünceyi sonuna kadar savunan kişilerin, sadece o konudan dışarı çıkarak başka argümanlar göstererek konudan saptırıp ardından asıl konuya geri getirip insanları manipüle ediyor.

Ama eleştirilerini beğeniyorum bilgili birisi olduğu kesin, sadece bana fazla karaktersiz birisinin yaptığı bir yöntem gibi geliyor o yüzden takipçisi değilim.

Kitlesi çok konuşulmuş diğer sayfalarda, açıkçası kitlesi umurumda değil. Bana Twitch'te doğru konuşan birisi lazım onu izleyenler bu fikrimi değiştiremez. Ben kendime ekranıma bakarım, chati de kapatırım.

Oy verecek kadar büyük yaşı olan kitlesi yok.
Ekran Görüntüsü (266).png

Bundan hiçbir şey olmaz %5 oy alırsa halkımdan şüphe etmeye başlayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Meclise girdiği zaman bunu söyler artık :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı