Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimseyi takip etmiyorum. Jahrein'in tek amacı olay çıkartmak. Milletvekillerinin ettiği kavgalardan farkı yok. Millete sürekli bulaşıyor, geçen unlosta bulaşmış falan. Oturduğu yerden yayın açıp insanlara sallıyor.
Dostum, gerçekten Jahrein'i izlemediğin o kadar belli ki. Elraenn lafını duyduktan sonra gerisini okumadım, keşke birazcık mantık kullansanız.

Kimseyi takip etmiyorum. Jahrein'in tek amacı olay çıkartmak. Milletvekillerinin ettiği kavgalardan farkı yok. Millete sürekli bulaşıyor, geçen unlosta bulaşmış falan. Oturduğu yerden yayın açıp insanlara sallıyor.
Yayının hepsini izledim ben gayet de haklı konuları konuşuyor. Adamın olay çıkartmak gibi bir derdi niye olsun? Zaten hali yerinde birisi paraya ihtiyacı var gibi duruyor mu sence? Unlost'u eleştirdiği yayını git izle hak verirsin zaten. Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma. Şu önyargıyı bir bırakın.
Dostum, gerçekten Jahrein'i izlemediğin o kadar belli ki. Elraenn lafını duyduktan sonra gerisini okumadım, keşke birazcık mantık kullansanız.
Harbiden de agam olayın Elraeenle de ilgisi yok adamların arasında bir sorun varsa bizi ilgilendirmez de yani adamın yayını bile izlemeden laf yapabiliyor. Unlostu eleştirmiş diyor neden acaba diye sorgulamıyor. Bir izlese yayını zaten hak verecek ki sonuna kadar haklı o konuda kimse gelip savunamaz yani.

Youtubeye her girdiğimde Jahreinin millete salladığını ve milletle yarışa girdiğini görüyorum. Tesadüf olamaz.

Youtubeye her girdiğimde Jahreinin millete salladığını ve milletle yarışa girdiğini görüyorum. Tesadüf olamaz.
Bir tanesini bile açıp izlesen, haklı eleştirdiğini göreceksin. Oturup video izleyerek veyahut "ona şunu diyeyim, şuna bunu diyeyim" hareketlerini yapmadığını anlayacaksın.

İşte sorun orada dostum Youtubeden takip ediyorsun. Önyargına bak daha konuşmaya başlamadan bana gelip "yaşın yetince oy kullan" diyorsun. Daha tanımadın ki beni neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun? Gidip adamın yayınları izle haksız ya burada de bir göster bana sun o kısmı bakayım deyim tamam harbi doğru diyor. Unlostu neden eleştirdi biliyor musun? Çocuk işçilikle alakalı bir durumdan ötürü ki sonuna kadar haklı o konuda. Bu kadar önyargı iyi bir şey değil yani.

Haklısınız aslında hocam. Herkese laf anlatmamak lazım.

İşte sorun orada dostum Youtubeden takip ediyorsun. Önyargına bak daha konuşmaya başlamadan bana gelip "yaşın yetince oy kullan" diyorsun. Daha tanımadın ki beni neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun? Gidip adamın yayınları izle haksız ya burada de bir göster bana sun o kısmı bakayım deyim tamam harbi doğru diyor. Unlostu neden eleştirdi biliyor musun? Çocuk işçilikle alakalı bir durumdan ötürü ki sonuna kadar haklı o konuda. Bu kadar ön yargı iyi bir şey değil yani.
Nefes yormaya gerek yok. Bu tartıştığın çocuk bir stereotip zaten. Jahrein hakkında herhangi bir paylaşımın altında amip gibi geziyorlar ve dedikleri şeyler hep aynı. Birkaç özelliklerini sayayım;
-Hiçbir yayını izlemezler.
-Boşsun, her şeye sallıyon gibi kalıplar kullanırlar.
-Ortalama her insanın yapabileceği çıkarımları yaptığında Profesör Jahrein vb. şeyler söyleyerek üste çıkmaya çalışırlar.
-Youtube'dan ve Instagram'dan takip ederler. Tek gördükleri şey klip paylaşan sayfaların sunduklarıdır.
-Başka bir yayıncıyı izlerler ve Jahrein onu eleştirdiği için fanatik gibi Jahrein'i kötülemeye çalışırlar.
-Jahrein kitlesi koyun, Jahrein chat'i çöp, Jahrein izleyicileri 12 yaşında gibi kalıplaşmış sözleri kullanırlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı