Jailbreakli Cihaz Sıfırlayınca Ne Olur ?

Eren Çalık

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Jailbreakli ıphone4 üm var. Bunu sıfırlayınca jailbreake ve tweaklere ne olur hepsi silinir mi ? . Ve tamamen sıfırlatınca sıkıntı yaşarmıyım. Teşekkürler.

JB Li cihaz o kadar kolay sıfırlanmıyor kendim yaşadım dfu moda alıp itunese bagladıktan sonra itunes ten sıfırlaman lazım şansın varsa sıfırlanır :) Yazılımla ilgili hata verirse 4-5 kere dene

Geri yükleme yapabilirsin tabi yedeğin varsa en mantıklısı bu. Ancak apple bu konuda titiz olduğu için JB'li telefonunuz apple tarafından tespit ediliyor. Zaten JB yapanlar geri yükleme yapınca telefonun orijinal haline döndüğünü söylerler ancak bir kere JB yiyen telefon geri yükleme yapılsa da ilerleyen günlerde farkı sıkıntılar çıkarabiliyor. JB yapmamak en doğrusu. Zaten apple kullanıcı sözleşmesi bu yöndedir.

Ancak bundan çıkar sağlayan birçok site ve kişiler benim gibi konuşan üyeleri siteden banlarlar ufak bir bahane yeterli oluyor diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı