Çözüldü Jak girişinin bozuk olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar bir ara Gamenote H2016D kulaklığım vardı. Kabloyu çektiğimde mikrofonu bozulmuştu. Sonra H2002D aldım ama mikrofonu çalışmadı. Ben de H2016D'de kabloyu çekerken jakı bozduğumu düşünüyorum ama emin de değilim. Nasıl anlayabilirim bozulduğunu? Bir de mikforonun jak girişi kolayca böyle bozulur mu?

Çözüm
PC tarafından ise USB ses kartı veya USB 7.1 kulaklık alabilirsiniz. Yeni kulaklık çalışırsa kullanabilirsiniz ama elbette diğeri daha kaliteli.
Biraz da şans işi. USB 7.1 olan modellere de bakabilirsiniz. En azından bundan daha iyidir. Alın diye demiyorum ama bir keresinde BİM'den aldığım 100 TL'lik Polosmart bile iyi ses veriyordu. Elbette şimdi o fiyata bulunmaz.

Cooler Master CH321 almayı düşünüyorum. Mikrofonu küçük olmasına rağmen sesi iyi verir değil mi baktım herkes iyi kulaklık olduğunu söylüyor.

Önemli olan kalitesi hocam.

PC tarafından ise USB ses kartı veya USB 7.1 kulaklık alabilirsiniz. Yeni kulaklık çalışırsa kullanabilirsiniz ama elbette diğeri daha kaliteli.

Çözüm

Sağ olun hocam cevabınız için. Hocam CH321'i İtopya'dan alacağım da bazı yorumlarda gördüm İtopya'dan alınmaz falan diyorlardı. İtopya'da da ucuz (600TL). Ne yapayım? Bir de Mpow Air SE kulaklığı ile CH321 arasında kaldım. Fiyatları neredeyse aynı. Hangisi daha iyidir? Mikforon açısı benim için daha önemli. Belki bilginiz vardır diye sorayım dedim. Teşekkürler yine de cevabınız için.

İtopya için kötü yorumlar da var. Airpow SE ise fonksiyonel bir kulaklık gözüküyor. Hemen hemen her cihazda uyumlu gözüküyor.

Bana kalırsa iyi değil gibi. Elbette kullananlar daha iyi bilir. Airpow SE için kutusundan USB de çıkıyor diye gördüm.

Tamamdır hocam. O zaman diğer seçenek daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı