James Donkey 008 tarzı kulaklık önerisi

OkanAlp

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi günler diliyorum öncelikle. Aklımda James Donkey 008 kulaklık modeli var alabiliceğim ama pek bir bilgim yok kulaklıklar hakkında bütçemim en üst seviyesi ise 500₺. Kulaklıkta benim aradığım tek kriter kulak pedlerinin yuvarlak olmaması kulağı kavraması arkadaşlar bu detay benim için çok önemli o yüzden James Donkey'in bu modelini örnek olarak göstermek istedim sizlere. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam tamam anladık bi' Drop Plus sevdanız var ama keşke konuyu okusaydınız, yuvarlak pedler istemiyor.
Kulaklıkta benim aradığım tek kriter kulak pedlerinin yuvarlak olmaması kulağı kavraması arkadaşlar bu detay benim için çok önemli.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum RGB'nin hiçbir önemi yok yok kulaklık seçimimde görünüş değil de daha çok performans taraftarıyım.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum RGB'nin hiçbir önemi yok yok kulaklık seçimimde görünüş değil de daha çok performans taraftarıyım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yuvarlak ped olursa denemedim ama jamesdon Key 008'den daha memnun kalacağına eminim.
Sades Diablo adı.

Geri
Yukarı