Bütçe
200-350
@AliSmnl
Kulaklığının mikrofonunu çıkartabiliyorsunuz ve istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Ayrıca o süngeri çıkartabiliyorsunuz diye biliyorum.
sizce tronsmart sono mu daha iyi yoksa james donkey 008 veya 720 mi (james donkey 008 53mm sürücü) ve (james donkey 720 çift sürücülü 40 ve 30mm)

Yok hocam ucundaki süngeri kastettim.
anladım herhalde o fiyata en iyi kulaklık tronsmart glb ses kartı da var?
doğru mudur?
@AliSmnl
Tabii ki Tronsmart Sono. James Donkey çöplerine bile bakma.
anlıyorum ben biraz daha araştıracağım üçü de çok güzel puanlar ve yorumlar almış kulaklıklar ve biliyorsunuzki rampage gamepower james donkey vb. markalara biraz ön yargı var kullanmayan bile laf ediyor (size bir sözüm yok) kardeşim 1-2 yıl önce rampage sn-rw1 aldı mesela onun ses kalitesi bassları vb. şeyleri çok güzel mikrofon eh yani biraz ön yargı var o yüzden çok arada kalıyorum ben normalde rampage alıcaktım vazgeçtim çünkü sayılır hepsinde dip ses sorunu var ve katlanamıyorum dayanamıyor bu dip ses olayına, yakın zamanda pulsar aldım dip ses sorunu yüzünden iade ettim. Her şey için çok teşekkür ederim.

@AliSmnl
Ön yargı değil. Kalitesiz ve logo basılmış kalitesiz ürünler satıyor. Kardeşime Rampage klavye aldım ve 3 aya bozuldu. Çoğu kişide sıkıntı yaşıyor. Tronsmart Sono alın geçin.

@AliSmnl
Ön yargı değil. Kalitesiz ve logo basılmış kalitesiz ürünler satıyor. Kardeşime Rampage klavye aldım ve 3 aya bozuldu. Çoğu kişide sıkıntı yaşıyor. Tronsmart Sono alın geçin.
ben de rampage klavye kullanıyorum mavi switch mekanik klavye tek sıkıntısı rgb değil belirli bölümlerde farklı renkler var ve renk modları 10-15 tane modu var güzel yani (en az 3-4 aydır kullanıyorum 5-6 da olabilir)

Ben de Rampage klavye kullanıyorum mavi Switch mekanik klavye tek sıkıntısı RGB değil belirli bölümlerde farklı renkler var ve renk modları 10-15 tane modu var güzel yani.

Bende Jamesdonkey klavyesi var sırf ucuz diye almıştım kaliteli mi değil ama işimi görüyor şimdilik Redragonla değiştireceğim bir gün.

@AliSmnl
Bir klavyenin kalitesi RGB ile ölçülmez. Siz sıkıntı yaşamadınız diye kaliteli olmuyor ne yazık ki. Neyse.
sadece ben kaliteli demiyorum kulaklığa bir kişi kaliteli dedi diye kaliteli olacak diye bir şey yok doğru söylüyorsunuz
@AliSmnl
Bir klavyenin kalitesi RGB ile ölçülmez. Siz sıkıntı yaşamadınız diye kaliteli olmuyor ne yazık ki. Neyse.
ben sadece klavye konusu açıldı yorumumu yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı