James Donkey 240 GB SSD Alınır mı?

Hi-Level de iyi bir marka değil. Önermem. Samsung, SSD konusunda lider markalardan birisidir. Böyle James Donkey gibi markaları bırakıp Samsung'un ürünlerine göz atmanız daha iyi olacaktır. Fiyat olarak biraz daha pahalıdır ancak verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla verir. Kendim iki sistemimde de Samsung 850 EVO 250 GB kullanıyorum. Son derece memnunum.

Hi-Level de iyi bir marka değil. Önermem. Samsung, SSD konusunda lider markalardan birisidir. Böyle James Donkey gibi markaları bırakıp Samsung'un ürünlerine göz atmanız daha iyi olacaktır. Fiyat olarak biraz daha pahalıdır ancak verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla verir. Kendim iki sistemimde de Samsung 850 EVO 250 GB kullanıyorum. Son derece memnunum.
Tabii ki en iyisi Samsung. Ama Hi-Level kullanmadan kötülemeniz yanlış. 1 senedir bir tek bile sorun çıkarmadı. Kullanıcıların çoğu da çok memnun.

Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. James Donkey ne yapacağı belli olmayan bir marka demek ki.
Hangisini önerirsiniz?
Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD Fiyatı
ADATA SU650 240 GB 520/450MB/s 3D NAND Sata3 2.5'' SSD Fiyatı
TOSHIBA TR200 240GB SATA3 2.5" 3D Nand SSD Read:555 MB/s Fiyatı
WD 240 GB 2.5 SATA3 SSD 545MB/S 3DNAND WDS240G2G0A Fiyatı
Hangisini önerirsiniz?

N11.com üzerinden "bayram11" koduyla kupon alıp gayet uygun fiyata bu SSD'yi alın derim.
Capture%2B_2018-06-16-11-08-57-1.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı