James Donkey M.2 SSD alınır mı?

sofaly

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Sistemime SSD almamıştım. Şu aralar SSD bakıyorum. James Donkey'in aşağıya bırakacağım SSD'lerini gördüm. Konulara baktığımda iki yıl öncesine ait olup herkesin önermediği bir markaydı. Anakartım destekliyor mu onu da bilmiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Anakart: B450M S2H.
İşlemci: Ryzen 5 2600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almayın, aldırmayın. Ne idiği belirsiz bir model; TBW belirsiz, firmware belirsiz, kendi sitesinde bir bilgi yok, yazılım desteği yok. Yok oğlu yok.

Kaldı ki, render gibi işlerde uğraşmıyorsanız NVMe almanız gereksiz. Günlük kullanımda aman aman bir farkları olmuyor. Ayrıca SATA SSD'ler hâlâ çok hızlı.

Bütçe belirtirseniz çok daha iyi yardımcı oluruz.
Şimdilik önermemek daha mantıklı. Son zamanlarda bu SSD ile ilgili sağlık sorunu yaşayanları görmeye başladım.

Şimdilik önermemek daha mantıklı. Son zamanlarda bu SSD ile ilgili sağlık sorunu yaşayanları görmeye başladım. O zamandan bu zamana önermiyorum.

Ben görmemiştim bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Ben bu SSD'yi çok seviyordum güvendiğim dağlara kar yağdı.

Almayın, aldırmayın. Ne idiği belirsiz bir model; TBW belirsiz, firmware belirsiz, kendi sitesinde bir bilgi yok, yazılım desteği yok. Yok oğlu yok.

Kaldı ki, render gibi işlerde uğraşmıyorsanız NVMe almanız gereksiz. Günlük kullanımda aman aman bir farkları olmuyor. Ayrıca SATA SSD'ler hâlâ çok hızlı.

Bütçe belirtirseniz çok daha iyi yardımcı oluruz.

Şimdilik önermemek daha mantıklı. Son zamanlarda bu SSD ile ilgili sağlık sorunu yaşayanları görmeye başladım.
O SSD'yi şu an kullanıyorum. Evet diğerlerine göre performansı düşük. Fiyatına göre değerlendirirsek, güzel.

Performansı düşük derken, oyun geç mi açılıyor olay bu mu yani?
350mb yazma okuma hızı alıyorum şu anda. Bu da fazlasıyla hızlı - benim için -. Hem SSD'leri HDD'lerden ayıran şey erişim hızıdır. HDD'lerde bu 10ms iken SSD'lerde 0,1ms'dir. Arada 100 kat gibi büyük bir fark var.

O SSD'yi şu an kullanıyorum. Evet diğerlerine göre performansı düşük. Fiyatına göre değerlendirirsek, güzel.
JD için mi diyorsunuz Kingston için mi?

Kingston'dan bahsediyorsanız fiyatına göre iyi bir SSD (idi) ama son zamanlarda sağlık sorunu yaşayanlar konu açmaya başladı. Bu yüzden artık önermiyorum. Size de Kingston SSD Manager üzerinden SSD'nin sağlık değerlerini kontrol etmenizi öneririm.

JD için mi diyorsunuz Kingston için mi?

Kingston'dan bahsediyorsanız fiyatına göre iyi bir SSD (idi) ama son zamanlarda sağlık sorunu yaşayanlar konu açmaya başladı. Bu yüzden artık önermiyorum. Size de Kingston SSD Manager üzerinden SSD'nin sağlık değerlerini kontrol etmenizi öneririm.
Evet insanlar alırken 500mb yazma okuma hızını görüyorlar, sonra aldıktan sonra 350mb... Normal olduğunu düşünüyorum dediğim gibi uçurum fark yaratmayacaktır. Kingston SSD manager'da sağlık değerlerim normal: hepsi 100.

Geri
Yukarı