James Donkey SSD alınır mı?

Evet, alınır. Büyük ihtimal şuanda bu SSD'yi hiç kullanmamış insanlardan tavsiye alıyorsunuz, izleyin derim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, alınır. Büyük ihtimal şuanda bu SSD'yi hiç kullanmamış insanlardan tavsiye alıyorsunuz, izleyin derim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet:

James Donkey SSD Uyum Sorunları - Technopat Sosyal

Evet:

James Donkey SSD Uyum Sorunları - Technopat Sosyal

Neden sadece kötü yorumlara göre değerlendirme yapıyorsunuz? şuan Youtube'dan videolar izliyorum ve bir çok kişi memnun. Önerdiğiniz Samsung, Kingston herkes'de mükemmel mi çalışıyor zannediyorsunuz? onlar daha iyi olabilir ama çok abartı derece de gömmüşsünüz. Fiyatına göre gayet iyi olan bir SSD bence.

İlk önce bir yazım kurallarını öğrenseniz de öyle tartışsak keşke.

Bir ürün herkeste mükemmel sonuç veremez. Kingston, Corsair, Samsung vb. gibi markaların bu tür Eşek James tarzı ürünlere nazaran çok daha fazla ömür biçmesi, daha iyi performans sunması, garanti konusu, güvenilirlik konusu daha fazla.

Sizin izlediğiniz videolar sponsorlu video oluyor genelde. Adam alıyor parasını, övgülerini sunuyor. Bu kadar da basit bir olay. Fiyatına göre gayet iyi derken, zaten ultra ucuz bir fiyatı falan yok. Örnek verelim, 240 GB olan versiyonu 250-270 TL civarında, 20 TL fazlasına HyperX Fury var. Yine aynı fiyat bandında Kingston A400 var, 250 TL falandı. Bunlara rağmen gidip JD mi alacağız? Hani nerede uygun fiyatı? M.2 SSD'sine bakalım, 512 GB olanı 500-550 TL. 560 TL'ye Kingston A2000 var, yine patladı.

İki tane video izleyip, ''aaa iyiymiş'' demeyelim lütfen. Siz iyi bir marka ürün aldığınızda onun sorun çıkartma olasılığı 10'da 2 ise, bu tür dandik ürünler alırsanız o şey 10'da 6 falan olabiliyor. Umarım anlamışsınızdır.

Ayrıca, ürünü satın alan kişiler genelde hiçbir test yapmadığı için direkt çok iyi, çok iyi deyip geçebiliyor. Bu ülkede Hadron PSU'ya dahi iyi diyen kullanıcı var.

Bir de videoyu herhalde izlemediniz bile, videoda bile yonga üreticisi belli değil diyor. Belli olmayan şeyi neden alalım? İşte bu kadar.

Son düzenleme:
İlk önce bir yazım kurallarını öğrenseniz de öyle tartışsak keşke.

Bir ürün herkeste mükemmel sonuç veremez. Kingston, Corsair, Samsung vb. gibi markaların bu tür Eşek James tarzı ürünlere nazaran çok daha fazla ömür biçmesi, daha iyi performans sunması, garanti konusu, güvenilirlik konusu daha fazla.

Sizin izlediğiniz videolar sponsorlu video oluyor genelde. Adam alıyor parasını, övgülerini sunuyor. Bu kadar da basit bir olay. Fiyatına göre gayet iyi derken, zaten ultra ucuz bir fiyatı falan yok. Örnek verelim, 240 GB olan versiyonu 250-270 TL civarında, 20 TL fazlasına HyperX Fury var. Yine aynı fiyat bandında Kingston A400 var, 250 TL falandı. Bunlara rağmen gidip JD mi alacağız? Hani nerede uygun fiyatı? M.2 SSD'sine bakalım, 512 GB olanı 500-550 TL. 560 TL'ye Kingston A2000 var, yine patladı.

İki tane video izleyip, ''aaa iyiymiş'' demeyelim lütfen. Siz iyi bir marka ürün aldığınızda onun sorun çıkartma olasılığı 10'da 2 ise, bu tür dandik ürünler alırsanız o şey 10'da 6 falan olabiliyor. Umarım anlamışsınızdır.

Ayrıca, ürünü satın alan kişiler genelde hiçbir test yapmadığı için direkt çok iyi, çok iyi deyip geçebiliyor. Bu ülkede Hadron PSU'ya dahi iyi diyen kullanıcı var.
Yazım kurallarına laf yapıp "eşek" diyerek hakaret etmiş olmuyor musun? Bir ürünün fiyatının ondan daha iyi ürünlere yakın olması onun kalitesiz olduğunu göstermez. Sponsorlu video falan izlemedim. İzlediğim videolarda bilgisayarın açılış hızı, oyuna giriş ve kopyalama testleri yapılıyordu ki bu benim gibi normal bir kullanıcı için yeterli bir test, Youtube aramalarında iyi olmayan bir kullanıcısınız sanırım sizin için bir kaç video derledim;

Eşek diye hakaret etmiyorum, Türkçeye çevirin. Donkey eşek demek. Verilerimiz de eşeğe emanet edilecek kadar değersiz değil.

James Donkey'yi kalitesiz yapan fiyatı mı dedim ben? Düzgünce okur musunuz?

O testleri dedem de yapar ayrıca. Kaçı açıp içindeki yongalara falan bakmış, uzun kullanım testi yapmış?

Ayrıca onlar büyük bir kanal değil. Basit kullanıcı ikisi de. Bu tür kanallardan çok bilgi elde etmeyi beklemeyin, ikisi de aldığı ürünü gömecek değil ya. Aldığı ürünü elbette övecek. Hiç ama hiç düşünmüyorsunuz ki siz bunları.

JD markasına laf eden arkadaşların neredeyse hiç biri ürünü kullanıp etmiyor. Kimse para verdiği ürünü övmez para kazandığı ürünü över. Hayret 1650S önermemişsin bu sefer şaşırdım. Daha önceden 120GB versiyonunu kullandım ardından sattım. Hala sıkıntısı yok. Bence alınabilir bir ürün. Eğer yakın fiyatında bariz daha kaliteli marka yoksa.

Bu SSD indirime girecek birazdan alınabilir bir ürün mü dezavantajları var mı?

Çoğu kişi alınmaz demiş fakat ben 389TL'ye 512 GB olanı almıştım özelliklerde belirtilen hızlara ulaşıyor ve şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım

Ek olarak Windows nasıl kurucaz demiş bir arkadaş her zamanki kurulum ile işlem yapabiliyorsunuz ben o konuda da bir sıkıntı yaşamadım.
Bir kere; en değerli hatıralar, kişisel veriler uçtuktan sonra ne yapalım 3 sene değişim garantisini... 😆

Kardeşim M.2 SSD'yi resim saklamak içinmi alıyor milet 😄 yanına birde ufak boyutta hdd koyun resimleri ona atın bi zahmet

Geri
Yukarı