James Donkey 325S mouse driver'ı çalışmıyor

zsg

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, ben geçenlerde James Donkey 325S mouse aldım. Driver'ını indirdim, her şey güzel derken driver fareyi görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse bir ürünü durduk yere kötülemez. Çin'de adı sanı belli olmayan merdiven altı yerlere ürettirip üzerine Cemil'in Eşeği yazdırıp satıyorlar, siz de alıyorsunuz. Aynı fiyata Corsair, RedDragon, Gamenote vb. kaliteli markaların ürünleri varken James Donkey, Rampage, Frisby, Everest, Gamepower, Game Booster vb. fason malları tercih etmek için bir sebep olduğunu sanmıyorum.

Bir de 270 TL para vermişsiniz. O fiyata Razer Viper Mini, Katar Pro Wireless gibi harika modeller var.

Kimse bir ürünü durduk yere kötülemez. Çin'de adı sanı belli olmayan merdiven altı yerlere ürettirip üzerine Cemil'in eşeği yazdırıp satıyorlar, siz de alıyorsunuz. Aynı fiyata Corsair, reddragon, Gamenote vb. kaliteli markaların ürünleri varken James Donkey, Rampage, Frisby, Everest, Gamepower, Game booster vb. fason malları tercih etmek için bir sebep olduğunu sanmıyorum.

Bir de 270 TL para vermişsiniz. O fiyata Razer Viper mini, Katar Pro Wireless gibi harika modeller var.

İndirimde 220 TL'ye aldım.

Arkadaşlar merhabalar, ben geçenlerde James Donkey 325S mouse aldım. Driver'ını indirdim, her şey güzel derken driver fareyi görmüyor.
Selam inşallah sorunu çözmüşsünüzdür. Devam etmesi durumunda driver'ı açtıktan sonra maus'un usb kablasunu çıkarın ve tekrar takın sorunun çözülmüş olması gerek :)
Kimse bir ürünü durduk yere kötülemez. Çin'de adı sanı belli olmayan merdiven altı yerlere ürettirip üzerine Cemil'in Eşeği yazdırıp satıyorlar, siz de alıyorsunuz. Aynı fiyata Corsair, RedDragon, Gamenote vb. kaliteli markaların ürünleri varken James Donkey, Rampage, Frisby, Everest, Gamepower, Game Booster vb. fason malları tercih etmek için bir sebep olduğunu sanmıyorum.

Bir de 270 TL para vermişsiniz. O fiyata Razer Viper Mini, Katar Pro Wireless gibi harika modeller var.
Ürün gayet kaliteli özellikle orta tekerlek hissiyatı bile farklı 4 yıldır kullanıyorum maus'u sorun yaşamadım taş gibi
Vallahi sana söyle söyleyeyim mouse gayet güzel driver linkini de buldum gayet hoşuma gitti niye kötülüyorlar.

Bulamayanlar için driver linki.
İngilizce versiyonu iniyor sekmeyi yeni sayfada açın yenileyin
İngilizce versiyonu iniyor

Vallahi sana söyle söyleyeyim mouse gayet güzel driver linkini de buldum gayet hoşuma gitti niye kötülüyorlar.

Bir şey bulunamadı dıyor ama.

Birşey bulunamadı dıyor ama

Geri
Yukarı