James Donkey 480GB SSD alınır mı?

Shrsk

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce GT 720M - İntel Core i5
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımın şu anki SSD'si Adata 240GB Ultimate. Bu depolama alanı yetmediğinden dolayı 480GB'lik SSD almaya karar verdim ve piyasadaki en uygun SSD James Donkey 480 GB JD480 2.5" SATA 3.0 SSD. Sizce alınır mı? Bu konuları çok bilmiyorum o yüzden soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımın şu anki SSD'si Adata 240GB Ultimate. Bu depolama alanı yetmediğinden dolayı 480GB'lik SSD almaya karar verdim ve piyasadaki en uygun SSD James Donkey 480 GB JD480 2.5" SATA 3.0 SSD. Sizce alınır mı? Bu konuları çok bilmiyorum o yüzden soruyorum.

Hocam James Donkey 480 GB modelleri kronik sorunlumdiye biliyorum yani beklli bir zamandan sonra bozuloylar. Sağlık değerleri düşüyor kısacası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 240l modelini kullanıyorum gayet güzel vadettiğinden daha iyi performans sunuyor.

Hocam James Donkey 480 GB modelleri kronik sorunlumdiye biliyorum yani beklli bir zamandan sonra bozuloylar sağlık değerleri düşüyor kısacası.

Uzun zamandır kullanıyorum sorun yok.

Ben 240l modelini kullanıyorum gayet güzel vadettiğinden daha iyi performans sunuyor.

Uzun zamandır kullanıyorum sorun yok.

Senin sorunsuz kullanman ürünü iyi yapmaz maalesef. Daha iyisi alınabilecekken neden sorunlu ürünü alsın ki?

• James Donkey LE ve JD serisi:
Sorunlar:
  1. Uyum sorunları.
  2. Firmware olmaması.
  3. BIOS ve Windows tarafından tanımama veya görülmeme sorunları.
  4. Okuma ve yazma değerlerinin hızlı düşüşe geçmesi.
  5. Sağlığının çabuk düşmesi.
  6. Ani donma sorunu.

Burada insanlar bir kişin güzel demesine kanaat kılmıyor yani senin SSD'in sağlıklı olması iyi anlamına gelmez bak genel olara kimse önermiyor😃

Peki James Donkey yerine o bütçeye ne alınır Patriot Burst serisi hariç(o alınabilir ama başka hangi alternatifler var)

Yeni konular

Geri
Yukarı