James Donkey 710 - 711 Kulaklık Alınır mı?

Şu sayfaya aylardır üyeyim kim bir çin marksdıyla ilgili soru sorsa direk çöp deyip colermaster öneriliyor ama hep colermaster öneriliyor ne tesadüfse genelde colermaster Hesabı gelip sizi onaylıyo benmi yalnış düşünüyorum acaba nezaman bir f/p ürünü için baksam hep kötüleyip sabit markalar öneriyosunuz gibi
Bütçeye 60 TL yatırım yapıp MH320 almanızı öneririm. Eşekten iyi ses alamazsınız.
Cooler Master Masterpulse Mh320 Stereo Oyuncu Kulaklığı - n11.com

Aynen colermaster öneriyoruz. O dediğin ürünlerin bir tanesi bile F/P ürünü değil hepsi Fiyat/Çöp.
Sorun şu bizde 150 tl bütce var siz 250 öneriyosunuz 150 yi zor denkleştiriyoruz kulaklık için ona göre bişi önerseniz

Bütçenizi arttırmadığınız sürece kaliteli hiçbir şey beklemeyin o fiyata. Alabileceğiniz en düşük fiyatlı kaliteli kulaklık MH320.

Konuyu kapatabiliriz. Bütçeyi arttırıp HyperX Cloud II'da ve Logitech G430'da karar kıldım. Yanıt veren herkese teşekkür ediyorum.

Merhaba Ben kulaklığı denemediğim için bir fikir veremem fakat şuan logitech g230 kullanıyorum çok memnunum 1.5 yıldır kullanıyorum pedinde en ufak bir aşınma bile olmadı hiç bir şekilde bozulmadı ve mikrofon ve ses kalitesi de baya iyi bütçeni yükseltip onu almanı öneririm fakat james donkey gibi markalara duyulan nefreti anlayamıyorum sen en iyisi youtube dan incelemelerini izle

USB girişli bir kulaklık ararken piyasaya yeni gelmiş olan bu iki kulaklığı gördüm. Aynı fiyat bandındalar ve tam aradığım özelliklere sahipler. Bu ürünlerden birini satın almış ve deneyim etmiş birisi var mı? Yakın zamanda almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Donkey 710
Donkey 711
eğer ki bu 2 üründen 1 tanesini almak istiyorsan 711 almanı tavsiye ederim. Bir kardeşimiz de aldı bende bir programı mevcut ses ile ilgili gayet iyi oluyor düşük bütçeli dostu diyebilirim. Eğer ki alırsan haber ver programı sana da vereyim kur bazı sorunları ortadan kalıyor. Farklı bir forum da görüp indirmiştim ince ayar yapma şansı tanıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı