James Donkey 710 - 711 Kulaklık Alınır mı?

SSD olarak uyumsuzluk sorunu çıkartan, klavye olarak çeşitli çeşitli sorunları bulunan, fare sensörü olarak patates kullanan, kulak kanseri yapacak ses sürücüleri kullanan bir marka olduğu için. Bu dediklerim Rampage, Gamepower, Frisby gibi markaların hepsi için geçerli.

Kokoca sandisk SSD okuma yazmada hata çıkarıyor, sen alt firmaları bu konuda kötülerken üst firmalara baktın mı?

Sandisk SSD ve Corsair PSU önermiyorum. Her marka kusursuz olacak diye bir şey yok. Fakat Gamepower, Rampage gibi markalar üst markalara göre daha fazla sorun çıkartıyor. Ayrıca yazdığım mesajda arkadaş James Donkey ürünleri hakkında soru sorduğu için o markayı değerlendirdim.

Sandisk SSD ve Corsair PSU önermiyorum. Her marka kusursuz olacak diye bir şey yok. Fakat Gamepower, Rampage gibi markalar üst markalara göre daha fazla sorun çıkartıyor. Ayrıca yazdığım mesajda arkadaş James Donkey ürünleri hakkında soru sorduğu için o markayı değerlendirdim.
Sandisk SSD konusunda hem fikirim. PSU olarak Corsair VS serisi hariç hangi modelinde sorun yaşadınız ? Merakımdan soruyorum sadece.

Bu James Donkey'in kulaklıkları nereden musallat oldu başımıza diyordum, geçen gün Youtube'da dolaşırken malum kanalı gördüm, orası paylaşmış bu kulaklıkları. James Donkey SSD över Samsung EVO kullanır, James Donkey ekipman över Asus ROG ekipman kullanır. Madem bu James Donkey bu kadar iyi kendileri niye kullanmazlar. :)

Bu James Donkey'in kulaklıkları nereden musallat oldu başımıza diyordum, geçen gün Youtube'da dolaşırken malum kanalı gördüm, orası paylaşmış bu kulaklıkları. James Donkey SSD över Samsung EVO kullanır, James Donkey ekipman över Asus ROG ekipman kullanır. Madem bu James Donkey bu kadar iyi kendileri niye kullanmazlar. :)
Unlost ?

Donanım arşivinden bahsediyor. Adamın bütçesi o onu kullanıyor. Bütçesi olmayanlar için öneride bulunuyor. Belki herkes senin gibi kulaklığa 1000 tl verecek kadar zengin değil. Evet bir arctis , cloud 2 kadar kaliteli değil ama bütçe'ye göre istenileni karşılayabilecek bir kulaklık. Açıkçası bu foruma katılmadan önce rampage sn-r5 almıştım şuan halen kullanmaktayım 2 yıl oldu ama ses olarak memnunum ,konfor sıfır başımı ağrıtıyo uzun kullanımda.

Donanım arşivinden bahsediyor. Adamın bütçesi o onu kullanıyor. Bütçesi olmayanlar için öneride bulunuyor. Belki herkes senin gibi kulaklığa 1000 tl verecek kadar zengin değil. Evet bir arctis , cloud 2 kadar kaliteli değil ama bütçe'ye göre istenileni karşılayabilecek bir kulaklık. Açıkçası bu foruma katılmadan önce rampage sn-r5 almıştım şuan halen kullanmaktayım 2 yıl oldu ama ses olarak memnunum ,konfor sıfır başımı ağrıtıyo uzun kullanımda.
1000TL kulaklık tavsiye etmiyor ki zaten kimse. Üstüne 50-60 TL verilip bilindik, kaliteli modelleri tavsiye ediyorlar.

Bu kadar kullancı yorumu varken hala James Donkey demek, bile bile ladese giriyor.

@Ayberk6709 ben zengin değilim, keşke olsaydım. Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama kulladığım bilgisayar ve ekipmanların hepsi kendi çalışıp kazandığım parayla aldığım ürünler. Youtuber'dan bahsederken "adamın bütçesi o onu kulanıyor" derken diğer yandan bana "herkes senin gibi zengin değil" demen iki yüzlülük oluyor. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı