James Donkey 710 veya 711 alınır mı?

Alınır mı?

• Evet, alınır.

Oy: 181 69,3%
  • Hayır, alınmaz.

Oy: 80 30,7%

• Oy verenlerin toplamı
    261
Ben de iki üç gün önce JD 710 aldım.120₺ civarıydı kupon ile 115₺ ye hallettim işi.Şuan ürün elime ulaşmadı daha kargoda.Bunun üzerine bir şey söylemek istiyorum.Bu konudaydı yanlış görmediysem bloody modeli kulaklık öneren bir iki kişi vardı.Baktığımda ürünlerin en düşük fiyatlısı indirimli hali ile 209₺.Arkadaşlar karşılaştıracaksanız ya da "Onu alacağına bunu al" diyerek öneride bulunacaksanız,o ürünün segmentinde olsun.Genellikle bir ürün alınacaksa zaten bütçenin direkt üst sınırına yakın ürünlere bakar alıcı.Yani "üzerine 50₺-100₺-200₺" koy demek akıl karı değil.O fiyata alabileceği en iyi kulaklığı önerirsin.Benim aldığım ürün ile arasında 80₺ fark var.Şimdi "ee kardeşim bizim söylediğimiz ürün kaliteli,JD ise sorunlu/geri dönüşler bu forumda kötü" diyebilirsiniz.Fakat yine bir şeyi gözden kaçırıyorsunuz.Bütçe.Ben o kulaklığı 100₺ ye aldım.Ben de biliyorum ahım şahım bir ürün değil ve bu paraya normal şartlarda değmez.Ama şuan durum belli.Dolar yüksek belki bu ürünü 70₺-90₺ ye alabilecekken bu paraları veriyoruz.Ama eski ürün fiyatlarını düşünerek şuan için bir yorum yapamayız.O yüzden biraz daha dikkatli olalım.

Sürekli bütçe yüzünden yakınan ve kendini acındıran kullanıcılar için bu tabiri kullanırım. Rampage-Frisby ve bu tarz ürünleri yeterince denedim ve kullandım. Hatta bu ürünler yüzünden sağlık sorunları yaşadım. Yeterince tecrübem var. Bu konuda canınızı sıkmayın. Donanim Arşivi bu ürünleri incelemiyor. Para karşılığı tanıtıyor. Videolarında kötü yorum göremezsiniz. Tek bir kaynağa bağlı kalmak sizi doğru sonuca ulaştırmaz.

150-200 TL fiyat aralığında olan JBL-Sony-Philips ürünlerini tavsiye ederim. Bu çöp ürünlere para verilmez. Konuda adı geçen ürünler 300-350 Lira fiyatla piyasaya giriş yapmıştı. Hatta bu fiyatin özel indirimli fiyat olduğu söyleniyordu. Ürünler ellerinde kalınca fiyatları düşürmüşler.
Dostum Ben şuanda James Donkey 616 kullanıyorum ve gayet iyi çok fazla klavye kullandım arkadaşımda Gamepower Warlock var ve tek artısı mekanik olması,sen kullanmadığın ürün hakkında yorum yapıyorsun bundan bir süre önce James Donkey 112 kullandım ve oda 'fiyatına göre iyidi' 50 TL lik mouse ne bekliyeceksin ki ama oda iyidi sonradan değiştirdim tabi,Demek istediğim kullanmadığın ürünler hakkında bu kadar büyük yorum yapma.

İsmi "eşek" olan herhangi bir ürünün alınması yasaklandı. :')
Sizin gibi cahil sadece belirli markaları öven, kullanım deneyimi olmadan ürüne ismiyle yaklaşan nesiller yüzünden piyasa alt üst oluyor. Bu ' cahil ' gibi insanlara kanmayın. Şu forum sitesi eskiden çok güzeldi yeni şahıslar türedi mahfoldu.

Sizin gibi birinci ağızdan tecrübesi olan arkadaşlara güvenerek alacağım o zaman. Umarım bir sorun yaşamam. Bütçemi en fazla 220 liraya kadar çıkarabilirim başka önerisi olan varsa. Biraz açıkçası bende çekiniyorum bu tarz markaları almaya acaba diyorum bilindik markanın ucuz ürünlerinemi gözatsam? Daha farklı görüşleri olan varsa bekliyorum bakalım hangi sonuca ulaşacağız.

Selamlar ne düşünüyorsunuz eşek diye tabir ettikleri marka gerçekten eşek gibi mi yoksa sitedeki toxic kullanıcılar gene her şeye çöp diye mi tabir etmiş?

Selamlar ne düşünüyorsunuz eşek diye tabir ettikleri marka gerçekten eşek gibi mi yoksa sitedeki toxic kullanıcılar gene her şeye çöp diye mi tabir etmiş?
Arkadaşım cevabı sende gör diye etiketledim elektronik bu elektronik bi tane kablosunu çeksem sağ kulağına ses gelmeyecek neyin tartışması bu 2 yıl gamepower luna kullandım gayet her sesi duyup adamın kafasına mermiyi geçiriyodum kullandığım en iyi kulaklıktı beni ses konusunda hiç bir zaman yanıltmadı ne kadar marka düşkünü olmuşsunuz bu adamların parası olsa gelip senden tavsiye mi ister verdiğiniz tavsiye olsa keşke marka övmekten başka bişi yapmıyosunuz noldu övdüğünüz markalar reklam paralarınızı verdi mi :D

Geri
Yukarı