James Donkey 710 pedleri çıkıyor mu?

Elmeryy

Hectopat
James Donkey 710 kulaklık aldım bugün ama tek renk. Bende RGB seviyorum. Işıklıı olsun istiyorum. Işıklarını RGB LED'lerde değiştireceğim fakat pedleri açılır mı bilmiyorum. Çok zorlamakta istemiyorum yırtılır falan malum dolar kuru yüzünden 218TL para verdim. Az değil yardımcı olur musunuz? :)

Bıçak ya da metal bir penayı kulaklığın alt tarafından pedin arkasına sokup birazcık kanırtarak çıkarabiliyorsun. Çentikli bir yapısı var. Beşgen oluşturacak şekilde 5 adet çektik var. Kanırttığın zaman çıt çıt kolayca çıkıyor. Ve aynı şekilde yerine oturtup bastırarak tekrar takılabiliyor. Yine de çıkaramazsan fotoğraflı bir şekilde anlatırım.

Bıçak ya da metal bir penayı kulaklığın alt tarafından pedin arkasına sokup birazcık kanırtarak çıkarabiliyorsun. Çentikli bir yapısı var. Beşgen oluşturacak şekilde 5 adet çektik var. Kanırttığın zaman çıt çıt kolayca çıkıyor. Ve aynı şekilde yerine oturtup bastırarak tekrar takılabiliyor. Yine de çıkaramazsan fotoğraflı bir şekilde anlatırım.
fotoğrafla anlatırmısın
fotoğrafla anlatırmısın

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum lu an. Garantiden pedler geldi ama eskisini çıkartıp yenisini nasıl tgakacağım hiçbir fikrim yok. Küçük bir video çekerseniz çok yararlı olur.

hocam şuan aynı sıkıntı bende de var garantiden pedler geldi fakat nasıl çıkartacağım bilmiyorum zarar vermek de istemedim yardım ederseniz mutlu olurum

1620768141738.png

hocam şuan aynı sıkıntı bende de var garantiden pedler geldi fakat nasıl çıkartacağım bilmiyorum zarar vermek de istemedim yardım ederseniz mutlu olurum
Arkadaşlar şu şekilde kırmızıyla çizdiğim yere, araya bıçak gibi bir şey sokup kanırtarak çıkartabilirsiniz. Körelmiş bir bıçak kullanırsanız daha iyi olur, deriyi kesmemeniz için. Ben metal penayla çıkartmıştım. 5 adet tırnak var kanırtırken çıt çıt sesleri duyabilirsiniz. Kırıldı diye korkmayın tırnakların sesi onlar.

Eki Görüntüle 1019206

Arkadaşlar şu şekilde kırmızıyla çizdiğim yere, araya bıçak gibi bir şey sokup kanırtarak çıkartabilirsiniz. Körelmiş bir bıçak kullanırsanız daha iyi olur, deriyi kesmemeniz için. Ben metal penayla çıkartmıştım. 5 adet tırnak var kanırtırken çıt çıt sesleri duyabilirsiniz. Kırıldı diye korkmayın tırnakların sesi onlar.
Konuyu bende hortlatmış olayım. Az önce elime ulaştı padler. İnternet üzerinde pek kaynak bulamamıştım şansa bu yazıyı gördüm. 3-4 dakikada değiştirdim kulaklık padlerimi. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı