Gamepower Medusa (7.1) vs James Donkey 710 (7.1)

_ Enes

Centipat
Eğer alacağım bilgisayarla beraber James Donkey 710 alırsam indirimli olarak 140 liraya alacağım. Diğer tarafta 170 TL fiyatıyla Medusa duruyor. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside aynı tas aynı hamam. Gamepower Medusa daha hoş, zaten fiyat olarakta kalitesizlik olarakta yakınlar ama ben Gamepower kullanıyorum daha bir sorun çıkmadı, çıkmasını bekliyorum.

Bu markalardan uzak durun. Çin’de merdiven altında yapılıp marka basılan ürünler bunlar. Hepsi çürük çarık çıkacak değil ama büyük çoğunluk böyle. Varsın ışıksız olsun şıkır şıkır mekanik olmasın. Kulağa iyi ses versin ışıklı mışıklı olmasın ama kaliteli ürün olsun aldığınız şey.

Tam bütçe verin ve neye ihtiyacınız varsa söyleyin önerelim.

Bu markalardan uzak durun. Çin’de merdiven altında yapılıp marka basılan ürünler bunlar. Hepsi çürük çarık çıkacak değil ama büyük çoğunluk böyle. Varsın ışıksız olsun şıkır şıkır mekanik olmasın. Kulağa iyi ses versin ışıklı mışıklı olmasın ama kaliteli ürün olsun aldığınız şey.

Tam bütçe verin ve neye ihtiyacınız varsa söyleyin önerelim.
140 TL bütçem var kulaklık arıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı