James Donkey 710 7.1 Alınır mı?

Kullanicilar urunleri bu videolar araciligi ile taniyor. Sonra bir kismi konu aciyor. Daha bilgisiz olan kesim direk satin aliyor. Reklamci Ove ove bitiremedigi urunleri kendi kullanmiyor. Kaliteli donanim kanallarina ustu kapali laf atmasida ne kadar acinasi bir durumda oldugunu gosterir.

James donkey 710 Yaklaşık 1 Aydır Var Mikrofonu Çok iyi Ses Kalitesi Çok iyi CS de Ses kasması iyi Bassları iyi vuruyor Rahatlığı Gamepower Medusadan İyi 7.1 i Orta Düzey Bence Bu fiyata çok İyi Çok memnunum 7.1 i orta diye Endişe Etme Çünkü Oyunlarda Adamların Seslerini Çok Rahhat Alabiliyosunuz

Arkadaşlar bütçeme çok uyuyor benim için rahatlık her şeyden önemli sıkma filan olmasın rahat rahat saatlerce oynamak isterim sizce kulaklık alınır mı?
Eki Görüntüle 335267
Ben dün aldım ve kulağını tam kaplıyor ama şuan 2 saattir kafamda biraz terletiyor ve sıcaklaştırıyor çok hevesliydim alırken hevesim kaçmadı tek sorunu kulağın terletmesi ama ağrımıyor ve 7.1 özelliğini iyi kullanılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bütçeme çok uyuyor benim için rahatlık her şeyden önemli sıkma filan olmasın rahat rahat saatlerce oynamak isterim sizce kulaklık alınır mı?
Eki Görüntüle 335267
Aldım. Bir haftadır kullanıyorum. Açıkcası sürü psikolojisi akımına kapılan insanlara gıcık oluyorum. Neymiş 'Jamesdonkeyden uzak durun' falan. Cidden saçma. Ya da ' 100 lira daha koyar iyi marka alırım' diyenler. Bunları bir kenara bırak. 8-9 saat hiç çıkarmadan oynama şansım oldu. Gerçekten çok rahat. Hiç ağrı yapmadı. Aksine çıkarınca kulaklarım için yumuşak birşeye ihtiyaç duyar gibi oldum. Mikrofonu gayet kaliteli. Bir de ekstra ayarlar yaparsan cidden iyi olur mikrofon. Ledi falan çok tatlı. 169 TL hak ediyor.

Belki biraz geç oldu ama bu rehbere sonrada bakacak olan arkadaşlar için şunu diyebilirim ki eğer ben oyuncuyum günde 5 saatten fazla oyun oynuyorum ve mikrofonunu da kaliteli olsun diyorsanız 710 tam size göre. 711 ve 712 de mikrofonu her ne kadar rahatsız etmese de alttan gelen bir cızırtı var ve 711 kulağa tam oturmuyor 712 tıpkı 710 gibi kulağa tam oturuyor. Ses kalitesine gelirsek 3 üründe 7.1 destekliyor aynı zamanda 3D dolayısıyla hepsinin sesi birbiriyle aynı fakat 712 de gelişmiş bir ses kartı bulunduğu için gümbür gümbür bir ses geliyor. Dış görünüşlere bakarsak en sade olanı 710 modeli sadece yadaki james-donkey yazısında bir mavilik var. 711'in yan kulak çevresinde yeşil ve sarı arası bir ışık yanıyor ve bayağı aydınlatıyor. 712 de ise tamamıyla RGB hatta kulaklığın üstünden renkleri değiştirebiliyorsunuz. Tabi ki 3 kulaklığın da mikrofonunun ucunda renkli bir ışık bulunmakta. kendi fikrimce 710'da baslar az tizler nispeten daha fazla dolayısıyla size daha iyi bir oyun konforu sağlıyor. 711 ve 712 arasında ses olarak bir fark göremedim sadece 712'nin sesi gereğinden fazla gür hatta yanlışlıkla fullerseniz kulağınızı çınlatıyor. Son olarak 712 dışında diğer iki kulaklığın üstünde mikrofonu kapatmak için herhangi bir tuş bulunmamakta fakat 712'nin kumandasından kapatabiliyorsunuz. Bana soracak olursanız (ben RGB meraklısı birisi olmadığım tamamiyle oyun konforlu kaliteli mikrofon odaklı olduğum için) kesinlikle 710 derdim. Umarım açıklayıcı olmuştur. Ayrıca öyle uzak durulması gereken dandik mallar üreten bir firmada değil bana inanmıyorsanız açın kullanıcı yorumlarına bakın.

Kaliteli markalarin pahali urunlerini inceleyip, dar gelirli alicilar icin ulasilmaz olarak lanse ediyor. Sonra Gamepower-James Donkey urunlerini tanitip satislardan pay aliyor. Tanittigi urunlerin fiyat araliginda tercih edilebilecek tonla kaliteli urun var. Ama asla o urunleri inceleyip tanittigini goremezsiniz. Ayrica urunleri asla elestirmez.

Videoları izlemesem inanacağım. Bu kadar kıskanmayın yahu! Hem, hangi editör satışlardan falan pay almıyor ki? Kendisi bunu saklayan biri de değil, pay aldığını söylüyor. Ama incelerken olumlu/olumsuz yönlerini de söylüyor. Önyargılarınızdan kurtulduktan sonra, tekrar izlemenizi tavsiye ederim.

James donkey ile birlikte aratınca çıktı kendisi. :D Bu arkadaşın ismini bilmiyordum şimdi daha net anladım demek istediğini.
Mouse dan oldukça memnundum. Kulaklık da iyidir diye düşünüyorum ama ürünleri bir süre kullanmış, fikirlerini bize aktarabilecek birilerini bulmak lazım. Anca o şekilde sağlıklı olur. İnceleme videolarıyla olacak iş değil.

Bu kulaklık için yapıp yapmadığını bilmiyorum ama genelde inceleyeceği ürünleri bir süre kullanıp; öyle videosunu hazırlıyor.

Aldım kullanıyorum. Merak ettiğim şey, usb ile çalıştığı için anakartın tümleşik ses kartından faydalanıyor mu onu anlayamadım. Gece hoparlör gibi kullanabilirsiniz. Ses çıkışı çok yüksek. Kulağa çok iyi oturuyor. Pedleri yumuşacık. Mikrofonla hiç işim olmadığından test etmedim. Kablosu kalın ve kaliteli. Hiç bozulacakmış gibi durmuyor.

Geri
Yukarı