James Donkey 710 Sağ Tarafın Sesi Az Geliyor

Bugün aldım hemen taktım sağ taraftaki sesin sola göre az geldiğini fark ettim. Bundan önce benim sağ hoparlör bozuktu ben de Realtek HD audio yöneticisinden ana sesi sola çekmiştim onu düzelttim fakat bir değişiklik olmadı sanırım kulaklıkta bir sıkıntı var yardımcı olursanız sevinirim.(Bu arada kulaklık USB girişli.)

ku.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün aldım hemen taktım sağ taraftaki sesin sola göre az geldiğini fark ettim. Bundan önce benim sağ hoparlör bozuktu ben de Realtek HD audio yöneticisinden ana sesi sola çekmiştim onu düzelttim fakat bir değişiklik olmadı sanırım kulaklıkta bir sıkıntı var yardımcı olursanız sevinirim.(Bu arada kulaklık USB girişli.)

Eki Görüntüle 395098
James donkey kendi yazılımı var onu indirin cw veya cwc yazan bi yer var az kurcalarsaniz bulursunuz ordan istediğiniz tarafa ses yüksekliğini ayarlarsiniz

Bu sorun bütün kulaklıklarda var galiba garantiye yollamalımıyım yoksa ayarlarını düzeltmemimi önerirsiniz James donkey yazılımını indirmiştim cw ,cwc yazan kısımda önerdiğiniz bir ayar şekli varsa fotoğrafını atabilirmisin ona bakarak bende ayarlayayım

Bu sorun bütün kulaklıklarda var galiba garantiye yollamalımıyım yoksa ayarlarını düzeltmemimi önerirsiniz James donkey yazılımını indirmiştim cw ,cwc yazan kısımda önerdiğiniz bir ayar şekli varsa fotoğrafını atabilirmisin ona bakarak bende ayarlayayım
ben böyle kullanıyorum her iki kulağımada eşit ses geliyor

Dosya Ekleri

• as.PNG
    as.PNG
    24,1 KB · Görüntüleme: 229
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı