James Donkey 710 ses az gelme sorunu

kulaklğı yeni aldım fakat milrofonu çok kısık çalışıyor driverlar olsun voicemetter gibi programlar kurmama rağmen düzeltemedim sorunu bilen varsa yardım edebilir mi lütfen

kulaklğı yeni aldım fakat milrofonu çok kısık çalışıyor driverlar olsun voicemetter gibi programlar kurmama rağmen düzeltemedim sorunu bilen varsa yardım edebilir mi lütfen
kendi programını yükle bide öyle dene james donkey audi app var incehesapın sitesinde bulabilirsin o progrma ile mikrofonun herşeyini ayarlayabilirsin

Oyunlara girerken 7.1 otamatik kapanıyor, çıkıp tekrar açıyorum oyuna girince yine kapanıyor. Çözümü nedir acaba? Bide sadece tam ekran yaptığımda bu sorun oluyor.

Hocam hala kullanıyor musun kulaklığı? Mikrofon ve ses kalitesi nasıl bilgilendir misin?

Biraz geç oldu kusura bakma :d
Kulaklıktan memnunum neredeyse 2 yıl oldu kulaklığı alalı mikrofon kalitesi iyi ses kaliteside iyi ben memnunum kulaklıktan kısaca
Eğer almayı düşünüyorsanız bence alın
Oyunlara girerken 7.1 otomatik kapanıyor, çıkıp tekrar açıyorum oyuna girince yine kapanıyor. Çözümü nedir acaba? Bir de sadece tam ekran yaptığımda bu sorun oluyor.

Selamlar
Belki James Donkey'in ses ayarlama programı kapanıyordur ya da oyun desteklemiyordur yani bilemiyorum aklıma bunlar geliyor bir de internetten araştır belki çözüm bulabilirsiniz
Hayırlı günler

Biraz geç oldu kusura bakma :d
Kulaklıktan memnunum neredeyse 2 yıl oldu kulaklığı alalı mikrofon kalitesi iyi ses kaliteside iyi ben memnunum kulaklıktan kısaca
Eğer almayı düşünüyorsanız bence alın

Selamlar
Belki James Donkey'in ses ayarlama programı kapanıyordur ya da oyun desteklemiyordur yani bilemiyorum aklıma bunlar geliyor bir de internetten araştır belki çözüm bulabilirsiniz
Hayırlı günler
Hocam baktım bulamadım en son yönetici olarak açıp deneyim dedim çözüldü gibi inşallah :) sağolun size de hayırlı geceler.

Geri
Yukarı