James Donkey 710 ve 711 arasındaki fark nedir?

James Donkey 710 mu 711 mi

• Oy verenlerin toplamı
    34
Dostlar şu an 710 ve 711 220 tl 712 ise 350 tl aklım 710 da çünkü şu an ki kulaklığım uzun kullanımda kulağımı çok acıtıyor ve mikrofonu bozuldu ama 711 le neden aynı fiyat birde 712 için 130 tl lik farka değermi bence değmez gibi geliyor yani demem o ki 710 şu an alınırmı yoksa daha fiyatı inermi

Dostlar şu an 710 ve 711 220 tl 712 ise 350 tl aklım 710 da çünkü şu an ki kulaklığım uzun kullanımda kulağımı çok acıtıyor ve mikrofonu bozuldu ama 711 le neden aynı fiyat birde 712 için 130 tl lik farka değermi bence değmez gibi geliyor yani demem o ki 710 şu an alınırmı yoksa daha fiyatı inermi
Hocam naptın aldın mı acaba yeni kulaklık ?

Evet 710 kullanıyorum ama önermem yazılımında trojan çıkmıştı. Fakat kulaklıktan memnunum genel olarak, mikrofonunun sesi az çıkıyor bendeki modelde mi sorun var bilmiyorum
yazılımında trojen çıkması kredi kartı şifre falan çalınmasına yol açabilir mi yani ? şuan 130 tl civarında düşmüş hb sitesinde onun için değer mi diye düşündüm ,aklımda CoolerM CH321 modelide var önerir misiniz ?

Yazılımında trojan çıkması kredi kartı şifre falan çalınmasına yol açabilir mi yani? Şu an 130 TL civarında düşmüş hb sitesinde onun için değer mi diye düşündüm, aklımda coolerm CH321 modelide var önerir misiniz?

Bence CH321 alın forumda öneriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. İsterseniz konu açın orada öneri yapar diğer arkadaşlar.

Bence CH321 alın forumda öneriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. İsterseniz konu açın orada öneri yapar diğer arkadaşlar.
Cevabınız için teşekkürler ,CH321 i forumdan gördüm ama kafa yapısına herekesin uymadığından şüphe oluştu kafamda :) konu açıcağım şimdi

JD 710 aldım sesinde bir problem yok ama microfonu yüzde 1 ses algılıyor sadece, sizin kurulum programında trojan var dediğinizden dolayı programı kurmaya cesaret edemedim acaba programı kurmak mı gerekiyor yoksa kurmasakta mikrofon belirli bir seviye ses algılar mı?

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkürler, CH321'i forumdan gördüm ama kafa yapısına herekesin uymadığından şüphe oluştu kafamda :) konu açacağım şimdi.

JD 710 aldım sesinde bir problem yok ama microfonu yüzde 1 ses algılıyor sadece, sizin kurulum programında trojan var dediğinizden dolayı programı kurmaya cesaret edemedim acaba programı kurmak mı gerekiyor yoksa kurmasakta mikrofon belirli bir seviye ses algılar mı?

Windows ayarlarından mikrofon sesini arttırın ben öyle yaptım. Yazılımsız kullanıyorum sesi biraz kısık ama duyulmayacak kadar da kötü değil.

Geri
Yukarı