Çözüldü James Donkey 710'da pad değişimi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
James Donkey 710 kulaklık padi değişmi nasıl yapılır? Çok önceden ince hesap üzerinden padlari almıştım ancak biraz daha deforme olmasını beklemiştim. Şu sıralar değişimini yapmak istiyorum ancak nasıl yapacağım? Biraz inceledim, birkaç şey denedim ancak çıkarsam bile yenilerini nasıl takacağım onu bilmiyorum. İnternette herhangi bir bilgiye de ulaşamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Kenan Sabri Çilli teşekkür ediyorum. Zor ve garip olsa da değiştirebildim. 😅 Düz uçlu tornavida gibi bir şey ile kulaklıkla padin arasındaki 4 çentikli bir parçayı aldıktan sonra değişimi rahat yapabiliyorsunuz. Biraz uğraştırıcı ancak dikkat edilmesi gerekiyor. Çentikler hassas görünmüyor ama dikkatli olmakta fayda var.
Özel bir takniği yok. Dalga geçer gibi olacak ama çıkarmanız ve çıkardığınız gibi de takmanız lazım.

Hocam çıkarmak için çentik veya herhangi bir şey bulamadım. Ve çıkarken padin derisi, hoparlör kısmına doğru giriyor. Onu pek çözemedim.

@Kenan Sabri Çilli teşekkür ediyorum. Zor ve garip olsa da değiştirebildim. 😅 Düz uçlu tornavida gibi bir şey ile kulaklıkla padin arasındaki 4 çentikli bir parçayı aldıktan sonra değişimi rahat yapabiliyorsunuz. Biraz uğraştırıcı ancak dikkat edilmesi gerekiyor. Çentikler hassas görünmüyor ama dikkatli olmakta fayda var.

Çözüm

Probleminiz çözüldüyse ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı