James Donkey 711 incelemesi

1611322697901.png

Bugün James Donkey kulaklıktan bahsedeceğim biraz. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum kendilerini ve birçok deneyim edindim biraz bunlardan bahsedeceğim. Hem de hala alınır mı? Ona biraz değineceğim. O zaman artılarıyla başlayalım.

1- Tasarımı güzel. Sade sarı tonda bir aydınlatması var. Büyüklüğü gayet ideal.

2- Kafanızı yormuyor. Dışarıdan ağır gibi gözükse de taktığınızda o ağırlık uçup gidiyor.

3-Rahat bir kulaklık. Pedleri kulağınızı acıtmıyor. Kulağınızı sarmıyor onun yerine hafif boşluklar var. Yani kafanıza taktığınızda o boşluğu hissediyorsunuz ama bir süreden sonra alışıyorsunuz. Dediğim gibi bazen kulağınızda olduğunu bile unutuyorsunuz. Uzun lafın kısası rahatlıkta bir sorunu yok.

4-Sırada bir kulaklığın vazgeçilmezi olan ses kalitesi var. Ses kalitesinde eksikleri de var artıları da var. İlk olarak artılarından bahsedeceğim. Fiyatına göre ses kalitesi güzel. 7.1 olayını da gayet güzel bir şekilde entegre etmişler. Ama dediğim gibi eksi yanları da var onlara da değineceğim.

5-Mikrofon kalitesini de tartışmasak olmaz. Mikrofonu küçük bir yapıya sahip. Onda da sarı bir LED var güzel duruyor. Mikrofonun karşıya ilettiği ses kalitesi kendi kontrollerim ve arkadaşlarımın söylediğine göre yeterli bir seviyede.

1611322748213.png

Eksileri;

1- Tasarımı her ne kadar güzel olsa da yakında LED'lerin çıktığı yer o kadar kötü olmasa da biraz kötü gözüküyor.

2-Ses kalitesinde eksiler olduğunu söylemiştim. Biraz da onlardan bahsedelim. Öncelikle kulaklığın altında bir ses açıp kısma yerinin olduğunu söylemiştim. Ama o biraz dengesiz gibi. Birazcık bile aşağıya çeksem ses düşmesi gereken seviyeden daha da aşağıya düşüyor. Birazcık indiriyorum ses çok azalıyor. Birazcık çıkartınca bangır bangır ses geliyor. Bu dengesizlik bazen sinirimi bozuyor. Ayrıca sesi dışarıya çok fazla veriyor. Yani şöyle söyleyeyim. Kulaklığı çıkarıp bir yere koyu video açtığımda benim monitörümün verdiği sesten daha fazla ses veriyor. Kardeşime aldım aynı kulaklıktan nasıl beğendin mi? Diyorum. Abi çok güzelde sesi çok dışarıya veriyor diyor. Nasıl yani diyorum. Bana diyor ki bazen babamın yanında kulaklığı takıyorum. O yatarken bana oğlum kulaklığını taksana çok ses geliyor diyor. Veya babam kullanacağı zaman dışarıya ses verince oğlum kulaklığı taksana diyormuş. O kadar fazla ses veriyor yani.

3-Mikrofonu tasarımı sebebiyle sağa sola itemiyorsunuz. O da bazen rahatsız edebiliyor.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aslında biraz mini inceleme gibi oldu ama bildiklerimi söyledim. Umarım alacak arkadaşlara daha fazla bilgi verebilmişimdir. Benden bu kadar iyi sosyaller 🥰

He bu arada hala alınır mı? Sorusunu cevaplamayı unuttum. Evet hala alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam her ne kadar dediklerinize hak versem de bence alınmaz. Bende ve kardeşimde de bu kulaklık var. 1 yıl geçti almamızdan bu yana. Benimki sağlam fakat kardeşiminkinde sıkıntılar çıktı. Seslerin bozulması, mikrofonun ses iletmemesi gibi sorunları var. Ben kendiminkini kardeşime verdim ben şu an onunkini kullanıyorum. Çok kötü. Evet ses kalitesi falan iyi fakat 1 saat kullanımda bile kafamı ağrıtıyor. Bence alınmaz.

Eki Görüntüle 847993

Bugün James Donkey kulaklıktan bahsedeceğim biraz. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum kendilerini ve birçok deneyim edindim biraz bunlardan bahsedeceğim. Hem de hala alınır mı? Ona biraz değineceğim. O zaman artılarıyla başlayalım.

1- tasarımı güzel. Sade sarı tonda bir aydınlatması var. Büyüklüğü gayet ideal.

2- kafanızı yormuyor. Dışarıdan ağır gibi gözükse de taktığınızda o ağırlık uçup gidiyor.

3-rahat bir kulaklık. Pedleri kulağınızı acıtmıyor. Kulağınızı sarmıyor onun yerine hafif boşluklar var. Yani kafanıza taktığınızda o boşluğu hissediyorsunuz ama bir süreden sonra alışıyorsunuz. Dediğim gibi bazen kulağınızda olduğunu bile unutuyorsunuz. Uzun lafın kısası rahatlıkta bir sorunu yok.

4-sırada bir kulaklığın vazgeçilmezi olan ses kalitesi var. Ses kalitesinde eksikleri de var artıları da var. İlk olarak artılarından bahsedeceğim. Fiyatına göre ses kalitesi güzel. 7.1 olayını da gayet güzel bir şekilde entegre etmişler. Ama dediğim gibi eksi yanları da var onlara da değineceğim.

5-mikrofon kalitesini de tartışmasak olmaz. Mikrofonu küçük bir yapıya sahip. Onda da sarı bir LED var güzel duruyor. Mikrofonun karşıya ilettiği ses kalitesi kendi kontrollerim ve arkadaşlarımın söylediğine göre yeterli bir seviyede.

Eki Görüntüle 847994

Eksileri;

1- tasarımı her ne kadar güzel olsa da yakında LED'lerin çıktığı yer o kadar kötü olmasa da biraz kötü gözüküyor.

2-ses kalitesinde eksiler olduğunu söylemiştim. Biraz da onlardan bahsedelim. Öncelikle kulaklığın altında bir ses açıp kısma yerinin olduğunu söylemiştim. Ama o biraz dengesiz gibi. Birazcık bile aşağıya çeksem ses düşmesi gereken seviyeden daha da aşağıya düşüyor. Birazcık indiriyorum ses çok azalıyor. Birazcık çıkartınca bangır bangır ses geliyor. Bu dengesizlik bazen sinirimi bozuyor. Ayrıca sesi dışarıya çok fazla veriyor. Yani şöyle söyleyeyim. Kulaklığı çıkarıp bir yere koyu video açtığımda benim monitörümün verdiği sesten daha fazla ses veriyor. Kardeşime aldım aynı kulaklıktan nasıl beğendin mi? Diyorum. Abi çok güzelde sesi çok dışarıya veriyor diyor. Nasıl yani diyorum. Bana diyor ki bazen babamın yanında kulaklığı takıyorum. O yatarken bana oğlum kulaklığını taksana çok ses geliyor diyor. Veya babam kullanacağı zaman dışarıya ses verince oğlum kulaklığı taksana diyormuş. O kadar fazla ses veriyor yani.

3-mikrofonu tasarımı sebebiyle sağa sola itemiyorsunuz. O da bazen rahatsız edebiliyor.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aslında biraz mini inceleme gibi oldu ama bildiklerimi söyledim. Umarım alacak arkadaşlara daha fazla bilgi verebilmişimdir. Benden bu kadar iyi sosyaller 🥰

He bu arada hala alınır mı? Sorusunu cevaplamayı unuttum. Evet hala alınır.

Eline sağlık Faruk abi.
Tronsmart Sono inceler misin?

Hocam bilmiyorum. Arama motoruna James Donkey 711 yazdım. Resimlerde en başta bu çıktı. Bende hoş gözüküyor diye resim ekledim. İlgili kişinin youtube kanalını atabilirmisiniz? Merak ettim😂
Güzel bir inceleme olmuş
Sizin bilgisayarınızın ekran kartı kırılmıştı sanırım.
Bu konuyu nasıl yazdınız veya ekran kartı aldılar mı size ?

Güzel bir inceleme olmuş
Sizin bilgisayarınızın ekran kartı kırılmıştı sanırım.
Bu konuyu nasıl yazdınız veya ekran kartı aldılar mı size ?
Ne ekran kartıymış hocam 😂 Hali hazırda başka külüstür pc var onla girdim. Diğer bilgisayardan hala haber yok. Bir şey demedi bende sormadım. Onu da yakında yapıp getirir heralde. Yaptırmak zorunda çünkü. Gelince ilk size haber vereceğim söz 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı