James Donkey 619S İncelemesi

P10121-222542.jpg

P10121-222640.jpg

P10121-222647.jpg

P10121-223313.jpg

İlk defa Blue Switch kullanıyorum hissiyatı ve sesi çok güzel. Açıkçası öyle abartıldığı gibi yok komşunu rahatsız eder yok efendim gece alınmaz sadece odanızda bulunanları rahatsız edebilecek düzeyde. Geri bildirimi de çok iyi. Ve açıkçası Logitech G910 kullanıyordum ona göre bayağı hızlı geldi. Oyunlarda etkisi Logitech G910'a göre daha iyi. 10 Farklı modu var herhangi bir inceleme ve tanıtım bulamadığım için kendim çözdüm. FN + 1-2-3-4-5-6 kombinasyonları ile değiştiriyorsunuz. Kalan 5 Mod için iki kere 1-2-3-4-5 tuşlarına basmanız gerekiyor 6 tuşuna sanırım mod atama var yanlış bilgi vermeyim de. Multimedya'da bulunmakta. Arkası dandik plastik ama önde kullanılan taş gibi resmen sert plastik ama düşürseniz kırılmaz. Ayaklarını beğendim yeterli yüksekliğe ulaşıyor ve iyi bir eğim sağlıyor. Görüntüsü de gayet hoş, ışıkları bir tık daha fazla olabilirdi kapalı iken fazla sönük gece göremeyebilirsiniz. Tuş sökücü tavsiye etmiyorum tuşlara zarar veriyor ayrıca tuşları aşırı kolay çıkıyor temizlerken tık tık kendiniz çıkarabilirsiniz. Keycapleri standart kalite de. Tasarımı da çok beğendim. Kronik sorunu olduğunu duymadım. Bu fiyata compact arayanlar için çok iyi tavsiye ederim. Ekstra Redragon Dark Avenger modeline de bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
gelmedi sanırım link olarak atabilir misin.
Bende duruma göre değişime göndericem. Sesleri karşılaştırıp.
Gerçekten Link veya başka birşey gözükmüyor.
Yükledim bir türlü gelmiyor müsait olunca bilgisayara aktarıp yollarım.
Tamamdır benim için çok önemli unutmazsanız sevinirim. 😊
Bugün atabilmeniz mümkün mü yarın göndermeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı