James Donkey 711 vs James Donkey 710

Fury X ve Drop Plus da çöp.
Hocam o iki ürünü önerenler var. @MisakiTaro Logo basmışlar ama iyi ürüne logo basmışlar diyordu diye hatırlıyorum. Logo bastıkları ürün ise E900 Pro diyordu galiba.

Bu konuda bahsetmiş sanırım.

Hocam o iki ürünü önerenler var. @MisakiTaro Logo basmışlar ama iyi ürüne logo basmışlar diyordu diye hatırlıyorum. Logo bastıkları ürün ise E900 Pro diyordu galiba.

Bu konuda bahsetmiş sanırım.
Bu Segment'in garantisinin çöp olduğunu ve sadece adam akıllı bass verebilen bir kulaklık olduğunu değiştirmiyor.

@Abu! Beni dinlemedi HS35 almadı, Drop Plus aldı. Bin pişman. Sanırım en son iade etmişti.

Boşver. Laf anlatamıyorsun hiçbir şekilde.

Drop Plus ve Fury X almayın.

Sakına sakın James Donkey 710 alma kablo ya da yazılımsal bir problem var ses gidip duruyor sürekli. Çok kafan ağrır benden söylemesi. Bende halihazırda 710 kullanıyorum o kadar deli ediyor ki beni bir bilsen.

Sakına sakın James Donkey 710 alma kablo ya da yazılımsal bir problem var ses gidip duruyor sürekli. Çok kafan ağrır benden söylemesi. Bende halihazırda 710 kullanıyorum o kadar deli ediyor ki beni bir bilsen.
CORSAIR HS50 Pro aldım hocam siz yazana kadar 3.5 ay oldu üstelik alalı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı