James Donkey 712 Garanti Süreci

GRYPHEX

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bundan yaklaşık 13 gün önce kulaklığı garantiye verdim ve bugün elime ulaştı ancak sorunun çözülmesine rağmen sol taraftaki James Donkey yazan kısmı takmamışlar ve içinde ne varsa gözüküyor. Resmini de aşağı ekledim. Ne yapmalıyım tam olarak? Bir de yasalara göre garantiye ikinciye yolladığımda yenisini isteme hakkım mı doğuyor tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

15949032445761947052347.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların servisinde çalışanlar için çok şey söylemek istiyorum da forum kurallarına dua etsinler. James Donkey 712 kulaklığım garantiye yolladım ses problemi vardı. Kablo değiştiler ama sağ ve sol kulaklığı ters takmışlar. Şöyle ki sağdan gelmesi gereken ses soldan, soldan gelmesi gereken ses sağdan geliyordu. Yetmezmiş gibi sol kulaklık içinde vida benzeri bir şey unutmuşlardı. Kulaklık sallanınca onunda sesi geliyordu. 2 gün önce sorunları halletmeleri için yeniden servise yolladım. Bakalım bu sefer bana ne süpriz yapacaklar.
Yenisini isteme hakkınız şu aşamada yok yeniden servise göndermeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
Genelde* bir ürün aynı sorundan 3 kere servise giderse değişim hakkı doğuyor. Sende sorunu çözmüşler sadece parçayı takmamışlar. Yetkili servise geri gönder takıp yollasınlar.

Yenisi için daha 2 kere daha aynı arızadan gitmesi var ki değişim hakkı kısmı unut şimdilik. Bu tip markaların servisleri pek sallamaz.

Bundan yaklaşık 13 gün önce kulaklığı garantiye verdim ve bugün elime ulaştı ancak sorunun çözülmesine rağmen sol taraftaki James Donkey yazan kısmı takmamışlar ve içinde ne varsa gözüküyor. Resmini de aşağı ekledim. Ne yapmalıyım tam olarak? Bir de yasalara göre garantiye ikinciye yolladığımda yenisini isteme hakkım mı doğuyor tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 616349

Son durum ne oldu hocam

Selamünaleyküm benim James Donkey kulaklığımın kablosu kendi kendine katlanıyor bu yüzden arada ses gelmiyor ve mikrofon çalışmıyordu ve koptu sonunda kablo bunu garantiye versem bakarlar mı ve garantiye nasıl vercez söyler misiniz?

Selamünaleyküm benim James Donkey kulaklığımın kablosu kendi kendine katlanıyor bu yüzden arada ses gelmiyor ve mikrofon çalışmıyordu ve koptu sonunda kablo bunu garantiye versem bakarlar mı ve garantiye nasıl vercez söyler misiniz?

Önce teknik servisi ara durumu izah et onlar sana yardımcı olur. Büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı