James Donkey 712 kulaklığı taktım ve PC donmaya başladı!

ColerSonic

Centipat
Merhaba. 2 ay önce sistem topladım.
AMD Ryzen 5 3600X / MSI B450 Tomahawk Max DDR4(4133MHz) / MSI GeForce GTX1660 Ti Gaming 6 GB GDDR6 192Bit NVIDIA DX12 ekran kartı / James Donkey JD480 480GB 3D nand 2.5" 510MB-480MB/sn SSD disk
/ Corsair 16 GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3200MHz CL16 RGB / Cooler Master Masterbox MB511 80Plus 650W ATX kasa. / ViewSonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms 2xhdmı DVI DP FHD FreeSync Gaming monitör.
Eski kulaklıgım bozuldu. Bende James Donkey 712 siyah 7.1 Surround RGB Gaming kulaklık aldım. Kulaklığın driverlarını İncehesap'tan indirdim. Çünkü kendi sitesindeki driver bozukmuş. Neyse taktım kurdum. 1 dk sonra PC tamamen dondu. Daha sonra Windows kasasınsa bulunan restart tuşuyla resetledim. Windows açtım 3-4 saat sonra aynı sorunu bir daha gösterdi, PC dondu. Yine reset attım. PC düzeldi ve bir gün boyunca herhangi bır sorun olmadı. Bilgisayarım hiç donmadı. Hergün aynı seyleri yapıyorum. 3. gün PC dondu ama görev yöneticisi açılabildi. Bu sefer oradan yeniden oturum aç harici herhangi birsey yapmama izin verilmiyor. Yeniden baslatıp açtım. Ama bu donmalar cok sık olmaya basladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Lütfen destek bekliyorum. Kulaklıktan memnunum ses kalitesi olarak ama bu sorun neden çözemedim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğim kulaklık buydu 😂 2 adet aldım 3 farklı PC de ikisini de denedim dip ses ve kumandasında bozukluk vardı. Hemen iade ettim. Bu markanın mouse harici hiçbir ürününü önermiyorum.

Kulaklığı çıkarıp deneyin, yine aynısı olacak mi? Donma sebebi; belki SSD, RAM, ekran kartı ya da PSU kaynaklı olabilir.
Hocam anakarta taktıgımda her 3-4 saat içinde dondu. Bende önden kasaya taktım. 4 gundur kullanıyorum ilk kez donma gerceklesti. Kesin bir çözümü var mı? Kulaklık mı arızalı yoksa tum james 712 ler aynı mı? Ne yapmalıyım? İade alırlarmı suan? 28.02.2020 iade alırsa incehesap hemen vereyim yarın ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı