James Donkey 720 kullanım süreci

Bütçe
490

kılıç366

Centipat
Daha fazla  
Bugün almadan önce sık sık forumlarda konu açtığım ve sürekli alma denilen kulaklık olan James Donkey 720'nin 1 aylık kullanım sonucu deneyimimi aktaracağım.

Kulaklığı alalı tam 1 ay oldu almadan önce sürekli konu oluşturdum insanlara sordum kimse tavsiye etmedi fakat ben gayet memnun kaldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım tüm.
Fiyat performans kulaklığı denilen kulaklıkları kullandım, Razer Kraken 7.1 bile kullandım fakat JD720'de hepsinden daha çok memnun kaldım. Gelin sebeplerini inceleyelim:

1- Ses seviyesi gayet güzel sesi fullediğiniz zaman resmen ortamın içine giriyorsunuz zaten 4 speaker var.
2- Çoğu amiral gemisi kulaklıklarda bile olmayan titreşim motoru var müzik dinlerken veya korku oyunu oynarken o an gayet iyi oluyor ayrıca bu özelliği kulaklığın kumandasından açıp kapatabiliyorsunuz.
3- Ses kalitesi gayet iyi her şey anlaşılır ve harika bir biçimde duyuluyor.
4- Kulaklık çok rahat pedler kulakları direk içerisine alıyor ve çok rahat oluyor.
5- Yazılımından hem mikrofon hem de kulaklık için ekolayzer ayarları yapabiliyorsunuz.
6- Mikrofon kalitesi cidden yüksek hatta çoğu pahalı mikrofondan kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim ses seviyesi ve özellikle netlik olarak.
7- Kulaklığın kumandası üzerinden mikrofon kapanıyor ses kapanıyor titreşim açılıyor ses kısılıyor ve arttırılabiliyor.
8- Çoğu zaman gözlükle kullanıyorum gözlük ile kullanırken de hiçbir rahatsızlık vermiyor.

Kulaklığa genelde önyargıyla yaklaşılıyor ben de almadan önce çok düşünmüştüm ve iyi ki almışım, bu fiyata daha iyi kulaklık yok.
Bu fiyattaki neredeyse tüm övülen kulaklıkları kullandım. Kulaklığı almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Umarım bu konu yardımcı olmuştur, kulaklığın herhangi bir kötü yanını görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu kulaklığı 1.5 senedir kullanıyorum çok memnunum tek eksisi kablosunun sol tarafta olması ama uzunluğu bunu telafi ediyor.

Şöyle bir durum var bende X jammer kulaklığımdan çok memnundum 2 yıl boyunca kullandım hatta bütçesi düşük olan bazı kişilerede önerdim bir gün soldaki ses azalmaya başladı 1 hafta içerisinde tamamen gitti sonra sağda gitti ama şimdi aynısını tekrar aldım fiyatı düşünce.
Demek istediğim uzun süre kullanmalık isteyenler bu markalardan kaçınmalı şimdi ben başta X jammer yerine gidip Cloud Stinger veya v2X alsam hala kullanıyor olurdum ve daha çok memnun kalırdım.

Geri
Yukarı