James Donkey 720 vs James Donkey 712

Bütçe
350 Tl

PİOON16

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar soracak olduklarımı hiçbir yerde güzel bir cevap bulamadım bende Technopat'a sorayım dedim.

Öncelikle kesin olarak kulaklığı James Donkey alacağım fakat modeller arasında ne farklar var bilmiyorum.
Düşündüğüm modeller: James Donkey 008, James Donkey 720, James Donkey 712

Aralarında 20-30 TL farklar var 20 lira için kötüsünü almak istemem ve kafa çapık kulak yapım büyük hangisini önerirseniz bilgisi, deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
350 TL hocam yazmıştım fakat kullanıcılarının hiçbirinden bir eksi duymadım farklı youtube kanallarıda öve öve bitirememişti bi acabaya düştüm şuan

350 TL hocam yazmıştım fakat kullanıcılarının hiçbirinden bir eksi duymadım farklı youtube kanallarıda öve öve bitirememişti bi acabaya düşyüm şuan
Bende öyle aldım James Donkey 710 un aslında çok da kötü değil fakat artık tiksiniyorum kulaklıktan sesimi kameradan almak zorunda kalıyorum :D

HyperX Cloud Stinger Core For PC Gaming Kulaklık HX-HSCSC2-BK/WW: Amazon.com.tr Bu var. Ama @enonertetanem daha iyi bilir.
350 TL hocam yazmıştım fakat kullanıcılarının hiçbirinden bir eksi duymadım farklı youtube kanallarıda öve öve bitirememişti bi acabaya düştüm şuan
Klasik. Sponsorluk karşılığı büyük ihtimal.

Şuan 238 TL ye buldum 712 yi ? tavsiye eder misiniz mevcut kulaklığım HS60 kardeşime verip kendime bunu alacağım arada bir uçurum yaşamak istemem :D

Geri
Yukarı