James Donkey almayın, aldırmayın

Ben 1.5 yıldır hem 1TB M2 SSD'sini hem de 712 kulaklığını kullanıyorum. Gayet memnunum bir problem çıkmadı.
Kulaklığı 179'a , M2 SSD'yi 589'a almıştım. Şu an fiyatlarını bilmiyorum, ama ben alırken bu fiyata daha iyisini bırak yakını bile yoktu.

Merhaba dostlar. Ülkemizde çokça satılan bir üründen bahsetmek istiyorum. James Donkey 712 ve tüm ekipmanları. James Donkey 712 kullanıcısı olarak, belirtmeliyim ki 10 TL etmez. Gerek ses olsun, gerek de kablo yapısı olsun, beş para etmez. Forumda biraz dolaşırsanız, James Donkey konu başlıklarında, çok şikayetçi olan insanlar var.

Ben, zamanında hata yaptım aldım ve başka kimsenin bu hataya düşmesini istemediğimden bunları yazıyorum. Çok hoşuma giderek almıştım, ilk zamanlar beklentimi karşılamıştı ama kullandığım kulaklık çok daha kötü olduğundan belki de öyle hissetmiştim, bilmiyorum. James Donkey'in, diğer bileşenleri de bulunduğu fiyat bandın da rağbet görse de çoğunlukla hüsranla sonuçlanıyor. İllaki almak isteyen olacaktır, umarım bu yazdıklarımı görüp okurlar. James Donkey, yerine bulunduğu fiyat bandında çok daha iyi bileşenler mevcut. Zaten forumda önerilmiyor. Ben yine de buraya tecrübelerimi yazmak istedim. Umarım birilerine yardımcı olur.

İyi de yaşadığın sorun nedir? Hiçbir tecrübe paylaşmamışsın ki.

İyi de yaşadığın sorun nedir? Hiçbir tecrübe paylaşmamışsın ki.

Kulaklıkları, ses kasmak ya da müzik dinlemek için alıyoruz. Ya da çoğunluk öyle yapıyor.

1615412358467.png

1615412367639.png

Bence gayet açıklayıcı. Burada "ağlamak" üzerine bir şey yok. Şimdi gidip uyuyabilirsin. Yaş 10 falan sanırım. Hala "James Donkey" fan boyları olduğunu düşünemedim. Kusura bakma.

Kulaklıkları, ses kasmak ya da müzik dinlemek için alıyoruz. Ya da çoğunluk öyle yapıyor.

Eki Görüntüle 916412

Eki Görüntüle 916413

Bence gayet açıklayıcı. Burada "ağlamak" üzerine bir şey yok. Şimdi gidip uyuyabilirsin. Yaş 10 falan sanırım. Hala "James Donkey" fan boyları olduğunu düşünemedim. Kusura bakma.
James Donkey kullanan sensin bu arada ben değilim :)

Kötü diyorsun hangi muadil kulaklık ile kıyasladın?
Kablo kötü ama neden kötü (renk,yapısı,dolaşması vb.)
Sesi nasıl veriyor tizler nasıl-baslar nasıl?

Bilgilerini vermek yerine basbayağı AĞLAMIŞSIN.

Evet james donkey bende sevmiyorum ve almam. Ama konu başlığını görünce herhalde kulaklık elinde patladı zannettim konuya girdim tırt. Hadi iyi uykular...

Aynı şekilde Gamepower da öyle.

Yaklaşık 2 sene öncede hala eşek almayın paranıza yazık diyorduk ama bakıyorum argümanlar aynı. Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur. Biliyorum çoğunuzun yaşı genç ve öğrencisiniz ancak inanın değmez o fiyatlara. Buradan gelip işte şunu bunu alın diyen, 200 TL'lik kulaklık yerine gidip 1000 TL'lik öneren çok insan olur, mümkünse para biriktirip biraz bekleyin.

Yaklaşık 2 sene önce de hala eşek almayın paranıza yazık diyorduk ama bakıyorum argümanlar aynı. Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur. Biliyorum çoğunuzun yaşı genç ve öğrencisiniz ancak inanın değmez o fiyatlara. Buradan gelip işte şunu bunu alın diyen, 200 TL'lik kulaklık yerine gidip 1000 TL'lik öneren çok insan olur, mümkünse para biriktirip biraz bekleyin.
Katılıyorum. Şimdi 30TL belki daha az verdin ama o zaten birkaç aya bozulunca senden çıkacak, olay bu yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı