Razer Kraken almayın aldırmayın

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Razer Kraken yeşil renkli olan kulaklıktan aldım. Kalitedir dedik iyidir dedik, Rampage gibi değildir dedik ama Rampage daha iyi çıktı.
Bu Razer kulaklıktan şarkı çalarken cızırtı sesi geliyor, boğuk ses gelmesi mi dersin mikrofondan az ses gitmesi dersin, ne ararsan var. Çok kötü bir kulaklık memnun değilim.

Yemin ederim biraz önce Rampage Pulsar aldım sırf titreşimli en ucuz kulaklık diye (linç etmeyin) acaba dedim; Kraken mi alsaydım gördüğüm foruma bak.

Bu kulaklık. 1000TL paramı çöpe attım gerçekten 800 tl civarında rampage alsaydım eminim daha iyi performans alırdım. Zaten rampage kullandım hep bir üst kademeye atlayayım dedim kaliteli bişi olsun dedim fıs çıktı. Almayın cidden almayın iade edecektim de uğraşamıcam.

Bu kulaklık. 1000TL paramı çöpe attım gerçekten 800 tl civarında rampage alsaydım eminim daha iyi performans alırdım. Zaten rampage kullandım hep bir üst kademeye atlayayım dedim kaliteli bişi olsun dedim fıs çıktı. Almayın cidden almayın iade edecektim de uğraşamıcam.
1000tl lik kulaklıktan ne bekliyorsunuz anlamadım.''FIS'' dediğiniz ürünü lütfen 2000/3000 tl bandıyla kıyaslamayın.1000Tl bandında kıyaslayın.Günümüzde ortalama bir kulaklık bile 1800tl den başlıyor.

1000tl lik kulaklıktan ne bekliyorsunuz anlamadım.''FIS'' dediğiniz ürünü lütfen 2000/3000 tl bandıyla kıyaslamayın.1000Tl bandında kıyaslayın.Günümüzde ortalama bir kulaklık bile 1800tl den başlıyor.
1000 tl lik kulaklıktan bir şey beklemesem bile Razer'dan çok şey beklemek lazım. Niye öyle dedin ki şimdi sen. Rampage kullandım hep ve bunu aldım diğer kullandığım kullaklıkların yanından bile geçemediğini söylemek istiyorum. Konu bir şey beklemek ve ya beklememek değil.

Belki sizin aldığınız ürün sorunlu neden modele markaya suç atıyorsunuz? Sizi mahkemeye verseler haklılar.
Vatan bilgisayardan aldım. Faturası elimde her şeyi elimde, mahkemeye vereceklerine bi zahmet paramın karşılığını versinler. Maduriyetimi dindirsinler

Geri
Yukarı