James Donkey JD27FG1MS144 vs ViewSonic VX2458-C-mhd

Ön yargılı olmana gerek diyorum bende,JS'nin bir monitörünü adam uzun zaman kullandı ve ne ölü pixel ne kararma ışık sızması yok bir şeyde yazmadı bir yere ama o önerdiğin markanın monitörünü aldı ve 2 tane ölü pixel yada farklı bir sorun çıktı olabilir kul hatası diyip kullanmaya devam etti onada bir şey yazmadı bir şey demedi JS zaten yeni bir marka Türkiye pazarında o yüzden pek fazla bilinmediğinden adam en ufak hatada sayfalarca kötülüyorlar ama baktığında bilenen markalarda kötü yorum az ama yeni olan markalarda sayfalarca kötü yorum diğer markaların hataları kabul ediliyor ama yeni marka sırf yeni ve uygun fiyatta diye kötü yorumları daha göze batıyor bence yanlış tekrar diyorum kullananlar yorum yapsın daha faydalı olur.
En ufak? Sana önerim JD ile ilgili bu forumdaki sorunlara göz atman. Son olarak konu sahibine tekrar söylüyorum JD markasına yaklaşma!

Genel olarak hiç kimse önermiyor fakat monitörün satıldığı sitelerdeki alan insanlar önermiş o yüzden kararsız kaldım. 27inç VA Samsung panel bu fiyata başka bir markanın yok

James Donkey monitör alınmaz. Tavsiye etmem. Eminim onda da vardır bir b#k luk. Aynı diğer ürünlerinde olduğu gibi.

856 TL gibi bir fiyata 144hz 1ms FreeSync nasıl sizce ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı