James Donkey kablosuz oyuncu faresi önerisi

Dakikabeycik1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kablosuz bir mouse arayışı içerisindeyim, ve karşıma James Donkey 102 fareyi çıktı, sizce güzel bir mouse mudur? Ayda James Donkey'in bildiğiniz güzel bir oyuncu mousesi var mı? Bana Logitech G304 falan önermeyin. Onların hepsini biliyorum.

Arkadaşlar merhaba, kablosuz bir mouse arayışı içerisindeyim, ve karşıma James Donkey 102 fareyi çıktı, sizce güzel bir mouse mudur? Ayda James Donkey'in bildiğiniz güzel bir oyuncu mousesi var mı? Bana Logitech G304 falan önermeyin. Onların hepsini biliyorum.
Bence o fiyatta wireless mouse bakmayın siz ateş ettikten bir saat sonra işler. Ve james donkey aşırı dandik bir marka. Hiçbir ürününü önermiyorum.

Hocam zaten 300-400 TL arasına kadar bütçem var ve bence James Donkey bayağı kaliteli bir marka neden kalitesiz olduğunu düşünüyorsunuz ki.

Bayağı kaliteli derken ne kadar para aldınız. Piyasadaki en kötü markaları sıralarsak 1.Turbox 2.Izoly 3.Dragos 4.James Donkey. 5. Rampage.

400 TL bütçen var ve o fareyi i düşünüyorsun 😳 60 tl yi boşver bundan daha kötü 1000 tl mouselar var...

Bayağı kaliteli derken ne kadar para aldınız. Piyasadaki en kötü markaları sıralarsak 1.Turbox 2.Izoly 3.Dragos 4.James Donkey.

*1.Rampage

Hocam zaten 300-400 TL arasına kadar bütçem var ve bence James Donkey bayağı kaliteli bir marka neden kalitesiz olduğunu düşünüyorsunuz ki.
Hocam 300-400 bütçede neden onu almak istiyorsunuz o bütçede çok güzel mouselar var. Malzeme kalitesi kötü olduğu için james donkeyi önermiyorum pahalı ürünlerinde bile hep ucuza kaçılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı