James Donkey SSD kronik sorunlu mu?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bundan 1 ay önce James Donkey SSD aldım ve 1 ay güzelce kullandım. Ancak 1 hafta önce sisteme bir şey oldu, kitleniyor mavi ekranlar veriyor uygulamalari açtıktan 3-4 dakika sonra "hay aksi" "crash" veya hata kodları veriyor. İnternette araştırdım James Donkey kronik sorunlu vs dediler, ben bunu nasıl test etcem? Hız ve sağlık değerleri normal, ne yapacağım açıkcasi bilmiyorum. 430 TL verdim elimde patlasın istemiyorum. Kronik sorunları nelerdir? SSD'de mi sorun ona göre garantiye vereceğim ve garantiye verirken ne yapmam gereklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bundan 1 ay önce James Donkey SSD aldım ve 1 ay güzelce kullandım. Ancak 1 hafta önce sisteme bir şey oldu, kitleniyor mavi ekranlar veriyor uygulamalari açtıktan 3-4 dakika sonra "hay aksi" "crash" veya hata kodları veriyor. İnternette araştırdım James Donkey kronik sorunlu vs dediler, ben bunu nasıl test etcem? Hız ve sağlık değerleri normal, ne yapacağım açıkcasi bilmiyorum. 430 TL verdim elimde patlasın istemiyorum. Kronik sorunları nelerdir? SSD'de mi sorun ona göre garantiye vereceğim ve garantiye verirken ne yapmam gereklidir?

Geçmiş olsun kronik sorunlu, bu konu da şu James Donkey efsane SSD diyenlere gelsin hocam garanti size sıfırını gönderiyor 3 yıl boyunca ama yine aynı sorunu çıkarabilir :/.

Uzun dönemli ve depolama amaçlı kullanılacak bir SSD değildir. Garantiye yollayın, yenisini isterseniz sadece oyun amaçlı kullanın. Depolama yapmanızı önermem.

Almadan önce forumda ufak bir araştırma yapsaydınız keşke, Adata ve james D. SSD'ler için herkes kronik sorunlu diyor gerçi bende Adata SSD var şu anlık problem yok çok şükür.

Hocam her modelinde yok SU600 serisinde var.
Yeni seri mi o 650 olmasın.

James Donkey SSD kronik sorunlu değildir.

Konu sahibi arkadaş rahatça kullanır sonra buradakilere kapak yapmaya gelir diye düşünüyorum.

SSD kullan bakalım sonraya konuya dönüp yalancı dolu etraf dersin. 😅

2 yıldır kullanıyorum dizüstü bilgisayarımı hızlandırmak için almıştım şuan depolama dışında o bilgisayarı çok kullanmıyorum fakat SSD'de yavaşlamalar olmaya başladı, bunu üzerinden 2 yıl geçtiği için doğal karşılıyorum fakat onun harici bir sorunum olmamıştı. Eğer ürününüz de bir sorun var ise 3 yıl birebir değişim garantili diye biliyorum bu hakkı kullanmanızı tavsiye ederim, son olarak bu sayfada ki testleri yaparak kontrol etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı