Japonya'dan alınmış 3060 Ti orijinal mi?

Sahteliği fark ettiğinizde dahi, ürün açıklamasına ürüne ait seri numarası yazılmadığı sürece, satıcı size gönderilen ürünü değiştirdiğinizi belirtip iadeyi kabul etmeyebilir. Bu durumlarda daha detaycı olmak, gerekiyorsa elden almak daha iyi.

Çin'den alınan ekran kartlarında bu durum yaşanıyordu ama Japonya'dan daha önce hiç duymadım. Arkadaşların dediği testleri yapıp seri numarası sorgusundan sonra eminseniz alın. Ama seri numarasını mutlaka sorgulatın.

Seri numarasından nasıl kontrol edilebilir orijinal olduğu? MSI markasını aradım şimdi alsam ürünü orijinalliğini öğrenebilir miyiz dedim bakamayız dediler.

Seri numarasından nasıl kontrol edilebilir orijinal olduğu? MSI markasını aradım şimdi alsam ürünü orijinalliğini öğrenebilir miyiz dedim bakamayız dediler.

Ürünün sitesinden seri no sorgularsanız, daha önce girilmiş mi? girilmişse ne zaman girilmiş? karşılığı var mı? gibi durumları öğrenme şansınız artar. Ayrıca MSI neyine bakamıyormuş anlamadım. Tamir istemediniz ki, ürünün orijinalliğini sorgulamak istediniz anladığım kadarıyla, tam küçük esnaf kafasıyla cevap vermişler. Ayrıca şöyle bir video var, belki biraz fikir verir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı