Java için kaynak tavsiyesi

Ludvig

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 5600 | XFX RX6600 8GB | 32GB HyperX Fury Beast | GIGABYTE B550M | 500GB SSD | Rampage Victory kasa ve dahili PSU
Meslek
Makine Mühendisi
Java öğrenmek isteyen birisine tavsiye edeceğiniz tercihen ücretsiz kaynaklar var mıdır? YouTube üzerinden sunulan eğitimler iş görür nitelikte mi? Bu konuda bilgi sahibi ve tecrübeli arkadaşların fikrine ihtiyacım var. Aksi takdirde Udemy üzerinden eğitim satın almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel Java için Bilgisayar Kavramları YouTube kanalına bakabilirsin. OOP konseptine hakim olduktan sonra istediğin alana göre kurs alabilirsin. Ben mobil uygulama yapmak istiyordum Atıl Samancıoğlu kursunu aldim gayet güzeldi incelemeni tavsiye ederim.

@Federico Valverde Mobil uygulama üzerine yönelmeyi düşünüyorum. Sizin satın aldığınız eğitim Udemy üzerindeki eğitim mi Atıl Samancıoğlu'nun?

BTK akademi üzerinden Java programlama derslerini dinleyebilirsin. Bildiğim kadarıyla YouTube'da Şadi Evren Şeker'in Java mobil programlama üzerine kaynakları bulunmakta.

@Federico Valverde Mobil uygulama üzerine yönelmeyi düşünüyorum. Sizin satın aldığınız eğitim Udemy üzerindeki eğitim mi Atıl Samancıoğlu'nun?
Evet ama şu an BTK Akademi'de aynı kurslar var boşuna para vermeyin. Bu arada hedef Android geliştirme ise Java yerine Kotlin daha iyi bir tercih olur.

Evet ama şu an BTK Akademi'de aynı kurslar var boşuna para vermeyin. Bu arada hedef Android geliştirme ise Java yerine Kotlin daha iyi bir tercih olur.
Şu an Java'da karar kıldım. Daha sonra Kotlin ile devam edeceğim.

Geri
Yukarı