Java vs Python

C# ile PHP temelim var ve yeni bir dil öğrenmek istiyorum. Python’a başladım ancak söz dizimini beğenmedim. Java’nın yapısı bana daha uygun geliyor ama ne yapmam konusunda emin değilim. HTML, CSS, JS biliyorum şu anda bunlarla çalışmak istiyorum ama iş hayatında nasıl olur bilmiyorum.

Java ve Python’un geleceği nedir? İş hayatında hangisini daha ön planda? Kısacası aralarındaki temel farklar nelerdir? PHP’nin yapısını seviyorum.

C# ile PHP temelim var ve yeni bir dil öğrenmek istiyorum. Python’a başladım ancak söz dizimini beğenmedim. Java’nın yapısı bana daha uygun geliyor ama ne yapmam konusunda emin değilim. HTML, CSS, JS biliyorum şu anda bunlarla çalışmak istiyorum ama iş hayatında nasıl olur bilmiyorum.

Java ve Python’un geleceği nedir? İş hayatında hangisini daha ön planda? Kısacası aralarındaki temel farklar nelerdir? PHP’nin yapısını seviyorum.

Madem biliyorsunuz projenizi gösterin. Console öğrenip ben bu dili öğrendim başkasını verin demeyle hiç bir yere gelemezsiniz.
Ayrıca JS biliyorsanız(yani gerçekten biliyorsanız) bunu düşünmenize zaten gerek yok, en çok kullanılan dillerden birisi.

Sen hangi dilin youtube videolarini izleyeceksin diye interprete edilen dynamic typed scripting dili ile VM uzerinde calisan strong typed compiled dili kiyaslayalim mi istiyorsun?

Aralarinda daglar var ama yeni baslayan birisi icin hic fark yok, yazi tura at, basla.

Her gun 20 kisi basliyor forumda yeni bir dile, soruyu sorup kaciyor bir daha da haber alamiyoruz.

Geri
Yukarı