JBL 560BT vs TaoTronics SAUNDSURGE 85 vs HAVIT 630BT

shollessu

Centipat
Daha fazla  
Bu üç model arasında kaldım.
JBL 560BT
TaoTronics SAUNDSURGE 85
HAVIT 630BT

Amacım metrobüste ve dışarıda yürürken müzik dinlemek. Gürültü önleyici gibi teknolojilere pek takmıyorum, tek önemli olan benim için uzun kullanım, ses kalitesi ve dışarıya çok ses vermemesi. Metal ve Rap türü müzik dinliyorum. Maksimum bütçem 900TL bu fiyata kulak üstü olacak şekilde başka modeller de önerebilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam dün 200 TL'ye yakın daha ucuzdu. Genede iyi.
Ben de Q10 önerisi yapacaktım konu sahibi metal dinlediği için (bass özelliğinden dolayı) ama fiyatları çok uçuk yine de i modelinin farkı ne bilmesem de değerlendirilebilir.

Uzun kullanımda JBL kulaklarınızı sıkar, kıkırdak kalmaz :) Küçük olmasından dolayı tercih edilebilir ama. Uzun kullanımda ergonomi için TaoTronics JBL'den daha iyi. Havıt 630BT'yi bilmiyorum. Ek olarak JBL 560BT %60-%70 ses seviyelerinden sonra dışarıya çok ses veriyor. Bu arada JBL 560BT yerine JBL 510BT öneririm.

Yanlış hatırlamıyorsam dün 200 TL'ye yakın daha ucuzdu. Genede iyi.
Fiyatı çok yüksek hiç bir yerde düzgün bir sıralama da yok ucuzdan. Ay sonu tekrar bakarım bu modele.

Uzun kullanımda JBL kulaklarınızı sıkar, kıkırdak kalmaz :) Küçük olmasından dolayı tercih edilebilir ama. Uzun kullanımda ergonomi için TaoTronics JBL'den daha iyi. Havıt 630BT'yi bilmiyorum. Ek olarak JBL 560BT %60-%70 ses seviyelerinden sonra dışarıya çok ses veriyor. Bu arada JBL 560BT yerine JBL 510BT öneririm.
Yazmayı unutmuşum kulağı sarması da önemli. Sarmasa bile acıtmaması lazım pedlerin. Sanırım TaoTronics Soundcore 85 alacağım.

Son düzenleme:
Fiyatı çok yüksek hiçbir yerde düzgün bir sıralama da yok ucuzdan. Ay sonu tekrar bakarım bu modele.

Yazmayı unutmuşum kulağı sarması da önemli. Sarmasa bile acıtmaması lazım pedlerin. Sanırım TaoTronics Soundcore 85 alacağım.

JBL sarmıyor kulağı maalesef. JBL'nin pedleri yumuşak ama kulağı sarmayıp, sıktığı için uzun kullanımda acıtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı