JBL C100SI alınır mı?

Seemih

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem sınırlı. 220 liraya JBL C100SI kulaklık alınır mı? Hikayeli oyunların dışında CS gibi FPS oyunlarında ses kasmak için bu fiyata değecek bir ürün mü?

Ben CS için kullanıyorum. Çoğu kulak üstü oyuncu kulaklığı performansının yanına yaklaşamaz ama fiyatına göre işini gayet iyi görüyor bence. Mikrofonu da iyi olmasa da karşındaki kişi seni net anlayabiliyor, alabilirsin

Ben 4 tane kullandım oradan anlayacağın gibi memnun olup bozuldukça aldım. Benim şansızlığım mı yoksa JBL mi kalite düşürdü bilmiyorum ama son 2 tanesi 6 ay civarı gitti ikisinde de önce tek kulaktan ses gelmeme hemen arkasından da toptan ses gitme oldu. Belki de o ara sürekli özenli taşımadım kablodan oldu bilmiyorum. Onun harici güzel kulaklıktır.

Ben CS için kullanıyorum. Çoğu kulak üstü oyuncu kulaklığı performansının yanına yaklaşamaz ama fiyatına göre işini gayet iyi görüyor bence. Mikrofonu da iyi olmasa da karşındaki kişi seni net anlayabiliyor, alabilirsin.

Is görür, uzun bir süre rekabetçi oyunlarda kullandım o kulaklığı fakat ekolayzır ayarı yapabilirseniz bası biraz arttırmanızı tavsiye ederim.

Özellikle Online eğitimde ve CS gibi oyunlardan dolayı mikrofon benim için çok önemli iş görür değil mi?

Geri
Yukarı