JBL GO 3 alınır mı?

Bloody25

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, daha çok evde otururken sohbet muhabbet ederken dinlemek için hoparlör almayı planlıyorum. Başka JBL charge 4 alayım dedim ama 3.600TL ve evde dinlemek içinde fazla olacağını düşünüyorum. Fiyat farkı o kadar çok olmasa alacaktım ancak JBL GO 3 almayı planlıyorum aralarında da çok fiyat farkı olduğundan.

Size sorum JBL GO 3 1300TL civarında şu an. 1500-1750TL'ye kadar JBL GO 3'ten daha iyi önerebileceğiniz bir alternatif var mı? Yoksa JBL GO 3'ü alayım mı?

Ben oğluma almıştım. Ses kalitesi hoşuma gidiyor. Çok temiz ses veriyor. Pişman olmazsınız. Malzeme kalitesi de güzel.

Teşekkürler önerileriniz için daha düşük bir ürün almayı planlamıyorum dediğim gibi bu fiyatlarda alternatif daha iyisi varsa onu tercih edebilirim yoksa GO 3'ü alayım diyorum.

Bunu kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. JBL GO 2'de var fakat bu varken JBL'i elime almam o kadar diyorum.

JBL GO 3 deneme şansım olmadı ama bundan iyi olduğunu düşünmüyorum.

Aynı dediğiniz gibi arkadaşlar diğer konularda da Anker Q ve B önerilmiş JBL GO 3'e karşı tam bilgisi olan biri ikisi arasından hangisini önerir ona göre bende iki markadan birini tercih etmeyi düşünüyorum.

Aynı dediğiniz gibi arkadaşlar diğer konularda da Anker Q ve B önerilmiş JBL GO 3'e karşı tam bilgisi olan biri ikisi arasından hangisini önerir ona göre bende iki markadan birini tercih etmeyi düşünüyorum.
Taşınabilirlik olarak Q daha önde.

Bende alırken ikisi arasında kalıp Q almıştım. İyi ki öyle yapmışım diyorum. Malzeme kaliteside çok iyi. Bence Q alın. Memnun kalacağınıza eminim :)

Taşınabilirlik olarak Q daha önde.

Bende alırken ikisi arasında kalıp Q almıştım. İyi ki öyle yapmışım diyorum. Malzeme kaliteside çok iyi. Bence Q alın. Memnun kalacağınıza eminim :)
Anladım yani Anker Q, JBL GO 3'den daha iyi diyorsunuz o zaman Q'yi tercih etmek daha mantıklı olucaktır sanırım.

Geri
Yukarı