JBL GO 3 alınır mı?

Çok şaşırtıcı ki Bim'den şunu almıştım 2 ay önce:

2 tane alarak 1200 TL'ye stereo bluetooth hoparlör sahibi oluyorsun birbiriyle eşleştirerek. Harika basları var hem aktif hem pasif. Muazzam bir gücü var tek başına bile. İkilisi olsa bir doğumgünü partisi veririm rahatlıkla 30 40 kişilik. Milletin sesini bastırır kesinlikle. Çok ufak değil, mıknatısları ağır ve güçlü, tek bir hoparlörü var ama. O nedenle stereo yapabilirsin dedim 2 tane alarak
Bence tek bir ses noktasından stereo dinlemektense sağ ve sol kulak için aralıklı 2 hoparlör kullanmak daha güzel müzik keyfi sunar. Aux girişi yok ama USB veya Micro SD ile şarkı çalabilirsin. Type-c ile şarj oluyor. RGB'leri de kapatılabiliyor.

O zaman Anker Soundcore Motion Q tercih etmek daha mantıklı olacak sanırım boyut olarak da çok çok fark yok gibi yine dışarıda da en kötü götürebilirim o kadar taşıması zor gözükmüyor.

Bunu kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. JBL GO 2'de var fakat bu varken JBL'i elime almam o kadar diyorum.

JBL GO 3 deneme şansım olmadı ama bundan iyi olduğunu düşünmüyorum.
Yalnız jbl go2 ve 3 arasında çok fark var. Hem ses hem batarya hem malzeme kalitesi olarak. Arkadaşı yanlış yönlendiriyorsunuz.

O zaman Anker Soundcore Motion Q tercih etmek daha mantıklı olacak sanırım boyut olarak da çok çok fark yok gibi yine dışarıda da en kötü götürebilirim o kadar taşıması zor gözükmüyor.
Go3 çok kompakt. Her yere rahatça götürebilirsiniz. Su geçirmiyor. JBL go2 ve 3 arasında çok fark var.

Yalnız JBL GO2 ve 3 arasında çok fark var. Hem ses hem batarya hem malzeme kalitesi olarak. Arkadaşı yanlış yönlendiriyorsunuz.

GO3 çok kompakt. Her yere rahatça götürebilirsiniz. Su geçirmiyor. JBL GO2 ve 3 arasında çok fark var.

Peki dostum bende çok arada kaldım GO 3'mü alayım yoksa Motion Q veya b'mi alayım. Sen hangisini önerirsin?

Peki dostum bende çok arada kaldım GO 3'mü alayım yoksa Motion Q veya b'mi alayım. Sen hangisini önerirsin?
Yukarıda arkadaşın linkini attığı ankeri inceledim. Go3 e göre avantaj ve dezavantajları var.
Go3 ses yüksekliği 85desibel. Odada veya doğada sizi çok rahat götürecek ses yüksekliği. Amma kalabalık ortamda yetersiz gelir. Ankerin ses yüksekliği daha fazla bu konuda. Go3 ise yassı bir yapıda olduğu için en küçük sırt çantasında bile rahatsızlık vermiyor.

Yüksek ses istiyorsanız Anker. Taşınabilirlik istiyorsanız go3.

Bu arada Ankerin ses kalitesini bilmiyorum. Go3 en yüksek seste bile bozulma yapmıyor. Yukarıdaki arkadaş övdüğüne göre Anker de son ses seviyesinde ses kalitesinde bozulma yapmıyor. Yani arkadaşa güvenerek ses kalitelerini aynı olarak düşünğyorum.

Yukarıda arkadaşın linkini attığı Anker'i inceledim. GO3'e göre avantaj ve dezavantajları var.
GO3 ses yüksekliği 85desibel. Odada veya doğada sizi çok rahat götürecek ses yüksekliği. Amma kalabalık ortamda yetersiz gelir. Anker'in ses yüksekliği daha fazla bu konuda. GO3 ise yassı bir yapıda olduğu için en küçük sırt çantasında bile rahatsızlık vermiyor.

Yüksek ses istiyorsanız Anker. Taşınabilirlik istiyorsanız GO3.

Bu arada Anker'in ses kalitesini bilmiyorum. GO3 en yüksek seste bile bozulma yapmıyor. Yukarıdaki arkadaş övdüğüne göre Anker de son ses seviyesinde ses kalitesinde bozulma yapmıyor. Yani arkadaşa güvenerek ses kalitelerini aynı olarak düşünğyorum.

Anladım ancak çok da yüksek bir ses seviyesine gerek yok sonuçta genellikle evde dinleyeceğim o yüzden çok fazla yüksek ses yapamayacağım zaten. GO3 taşınırlılık açısındanda güzel avantajlı olcağından herhalde onu tercih etmek mantıklı olacak.

Şöyle bi baktımda en mantıklı mediamarkt'tan almak sanırım

siz de müsaitseniz bi bakabilir misiniz şuradan al dediğiniz bir yer varsa orayı tercih edeyim.

Anladım ancak çok da yüksek bir ses seviyesine gerek yok sonuçta genellikle evde dinleyeceğim o yüzden çok fazla yüksek ses yapamayacağım zaten. GO3 taşınırlılık açısındanda güzel avantajlı olcağından herhalde onu tercih etmek mantıklı olacak.

Şöyle bi baktımda en mantıklı mediamarkt'tan almak sanırım

siz de müsaitseniz bi bakabilir misiniz şuradan al dediğiniz bir yer varsa orayı tercih edeyim.
Dostum yurt dışında yaşıyorum. O yüzden Türkiye'deki fiyatları bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı