JBL quantum 400 Gaming kulaklık alınır mı?

Evet hocam o'yum :) Cloud 2 eskidi diyorlar. Destek yok artık diyorlar. Ondan bilemedim.
Eskidiği doğru ama MH752 stokta yok. Yoksa %100 MH752 derdim. Bu bütçede şuan zaten başka düzgün de yok ses kartlı.

Beklemeyi çok umursamıyorsan Takstar Pro 82 ve K669 öneririm. Bütçeni 1000 TL gibi bir şey yapabiliyorsan Takstar Pro 82 ve T669. Bu kombinasyon Cloud 2'yi yerden yere vurur.

Adamlar seni kazıklıyor, kulaklıkta 9.1 ne ya? Saçmalık. Hiçbir kulaklık 7.1'i düzgün yapamıyor, 9.1'i mi düzgün yapacak? Kulak içilerine hadi bir şey dememiyeyim ama kulaklıkları fiyatına göre kötü.

Bu arada Çin'den alsan ne olacak? Yorumlarına ve siparişlere bak. Türkiye'den bile sipariş edenler var. Satıcının geçmişine de bakabilirsin.

Çin'den vergiyi biraz fazla saplıyorlar ve kulaklık bozulsa ne yapacak?
Bence Corsair Void serisinden biri alınabilir.

Son düzenleme:
Çin'den vergiyi biraz fazla saplıyorlar
Ne alakası var? Öyle bir şey yok. En fazla o kulaklık için 50-40 TL öder. Mikrofon için daha az.

kulaklık bozulsa ne yapacak
Satıcıyla iletişime geçip halledebilirler. Yorumlara bakarsan öyle bir durum yok, iyi paketlenirse hiçbir sorun olmaz. Paket geldikten sonra sorumluluk kullanıcıya düşüyor. O zaman da bozulursa halen daha satıcıyla bir şey halledilebilir (iade veya değiştirme gibi).

Bence Corsair Void serisinden biri alınabilir.
Void serisi kötü, fiyatını zerre hak etmiyor.

Ne alakası var? Öyle bir şey yok. En fazla o kulaklık için 50-40 TL öder. Mikrofon için daha az.

Satıcıyla iletişime geçip halledebilirler. Yorumlara bakarsan öyle bir durum yok, iyi paketlenirse hiçbir sorun olmaz. Paket geldikten sonra sorumluluk kullanıcıya düşüyor. O zaman da bozulursa halen daha satıcıyla bir şey halledilebilir (iade gibi).

Void serisi kötü, fiyatını zerre hak etmiyor.
Tm.

Yeni konular

Geri
Yukarı