JBL Tune 500BT vs 560BT

alpella

Kilopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklığın farkı nedir? Dışardan bakınca pek bir fark yok gibi görünüyor. Hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İkisini de almamalısınız. Ana farkları ses kalitesi diye biliyorum, yamuluyorsam düzeltirler.
Ses kalitesi fakat önerdiğiniz kulaklık fazla kötü. Kablosuz kulaklık olarak piyasada alınabilecek fiyat performans kulaklığı 2-3 tane var zaten ve zaman geçtikce onlarında fiyatları yükseliyor. JBL BT, Philips SHB3075BK ve Sony wh 510.

Hocam ben 500bt sahibiyim 560bt arasında bildiğim fark sanırım fiyat farkıdır 500bt gayet güzel işimi görüyor fakat kullanım amacınız müzik ise bunu tercih edin derim oyun ise kablolu kulaklıklara daha öncelik vermenizi tavsiye ederim

İkisini de almamalısınız. Ana farkları ses kalitesi diye biliyorum, yamuluyorsam düzeltirler.
JBL asla alınmaz beni dinleyin, 2 günde bozulan kulaklık mı olur?
Arkadaşların attığı kulaklıklara bakarsanız daha iyi olur.
Teşekkürler fakat öneri istemiyorum. Yanlış anlamayın fanboyluk falan değil bir site üzerinden biriktirdiğim puanlar ile ikisinden birini alabiliyorum.
Hocam ben 500bt sahibiyim 560bt arasında bildiğim fark sanırım fiyat farkıdır 500bt gayet güzel işimi görüyor fakat kullanım amacınız müzik ise bunu tercih edin derim oyun ise kablolu kulaklıklara daha öncelik vermenizi tavsiye ederim
Müzik dinlemek için istiyorum ve bütçe sorunu yok.

Gayet iyi bir kulaklık. @Koalaya kullanıyordu ve memnundu. JBL çöpünden iyidir, birkaç aya cızırtı yapmaya başlar T500BT çöpü :ROFL:
JBL gayet kaliteli bir markadır. Çok zaman kullandım ve memnundum. Kargodan veya hor kullanmanızın kulaklıkla alakası yok. Ankercore "Türk" malı fakat içinde Türk'e ait bir parça mevcut değil. Hepsi Çin'de parçalanmış eski kulaklık parçaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı