JD 710 kulaklığın sağ tarafından ses gidip geliyor

Trexa

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 9 10 aydır James Donkey 710 marka kulaklığa sahibim. Şu ana kadar bir sorun çıkartmıyordu fakat 2 3 gündür sağ tarafından ses gidip gelmeye başladı. Aralarda cızırtı da yapıyordu. Ses gidip gelirken hafif bir şekilde kulaklığa tıklatınca ses düzeliyordu belki de şans eseriydi fakat en azından belli bir süre sorun olmuyordu. Şu an öyle de düzelmiyor. Bugün bir şey fark ettim, kulaklıktan basslı bir şey açınca sesi düzgün bir şekilde veriyor ve şansa bağlı olarak sesi normal kullanımda vermeye devam ediyor. Sorun ne olabilir ve kendim çözebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Hocam James Donkey, Rampage ve Gamepower gibi kötü markalarda görünen bir sorundur bu.

Sesi kulaklıktan kısıp PC'den açarsanız düzelebilir, kabloda da problem olabilir eğer ikisi de değilse garantiye verin.

Hocam James Donkey, Rampage ve Gamepower gibi kötü markalarda görünen bir sorundur bu.

Sesi kulaklıktan kısıp PC'den açarsanız düzelebilir, kabloda da problem olabilir eğer ikisi de değilse garantiye verin.
Kabloda bir problem olduğunu sanmıyorum ayrıca dediğinizin tam tersi olarak sesi kulaklıktan açınca düzeliyor gibi oluyor. Teşekkürler dediğiniz gibi garantiye vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı