Jelatin Çizilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle videolardaki gibi anahtarı alıp falan çizemezsin. Tekrar tekrar söylüyorum bunu.
Para ile telefonu aynı cebe koymanız bile tonlarca kılcar çiziğe neden olur :) Işık altında çok rahat belli olur.

Videolardaki görüş açısından hiçbir şey göremiyoruz zaten. Gerçek hayatta eline alıp ışık altında baktığında o çizikler emin ol gözüne batacaktır.
Yok benim telefon çizilmiyor diyorsan hemen şimdi video çek.

Al makası ve çizmeye başla. Bakalım çiziliyor mu çizilmiyor mu ? Şahsen ben böyle bir şeyi denemem. Çünkü ekranda sırıtan bir çizikle sonuçlanır.
Çizilmediğini iddia etmeyin lütfen :) Bal gibi de çiziliyor.
Bir telefon bulayım kısa süre içerisinde çekeceğim resmini.

Artı olarak belirtmek isterimki Samsung Satış Temsilcisi değilim sadece kullandığım üründen çok eminim ve tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar S4 kullanıcısıyım ve telefonuma çok dikkat ediyorum. 3 ay önce Spingen kılıf ve ekran koruyucu aldım.
Koruyucu anahtar, bozuk para vs hiçbir şeyle çizilmiyor. Kılıf ta çok güzel durdu. Tavsiye ederim
Sitesine girip bakabilirsiniz ben en ucuz D&R da buldum. İnternetten sipariş verdim. Fiyatı pahalı fakat kesinlikle değer.

:):):)
Ben de 35 liraya Case4 aldım ancak ne hale getirdiğim malum, bilen biliyor.

Sonradan 20 liralık bir koruyucu taktım ve pislenmiş durumda. Tekrar case4 alıp güzelce monte etmeyi planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı