Jelatin Çizilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nykspo

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bugün beden dersi vardı dersten önce arkadaşa telefonu verdim fakat aldığımda ekranda 1 tane çizik vardı. Çiziğin yanları hava ile dolu telefon markam samsung s3 ekran çizilmelere karşı dayanıklı diye biliyorum hemen böyle bir şey de ekran çizilir mi ? Jelatin değiştirsem sorun çözülür mü ? Jelatin önerisi olan ? Cizik büyük ihtimal anahtarlıkla çizilmiş düz bi çizgi 1 cm den az ama derin gibi duruyor hava falan dolması.

Son düzenleyen: Moderatör:

H

Hastai

Ziyaretçi
Keşke biraz daha anlaşılır yazsaydınız. Jelatindeki çizik sizi etkilemiyorsa rahatsız etmiyorsa öyle kullanmanızda sakınca yok. Telefon ekranı çizilmemiştir jelatin olduğundan.

E

Emirhan Yiğiter

Ziyaretçi
O jelatinleri yapıştırmak basit değil. Yakınlardaki çok işlek iyi bir telefoncuya gidip yaptırın. 10 TL'den fazla vermeyin bir de.

H

Hastai

Ziyaretçi
Takarken çok dikkatli olunması şart. @BilgisayarKurdu geçenlerde takmaya çalışmıştı sanırım, görseniz ağlarsınız. Hava kabarcıklarından ekran gözükmüyordu. :)

KS
Nykspo

Nykspo

Hectopat
Teknosaya ya da mediamarkta yaptıracağım, tabi yaparlarsa.

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Yer
İstanbul/Üsküdar
Bu hale gelmesini istemiyorsan bir mağazada taktır. Operatörlerin büyük mağazalarına da gidebilirsin. Temizce takarlar.

A

Azyer_Cokisyapar

Ziyaretçi
Gorilla Glass teknolojisine sahip telefonlara neden ekran koruyucu takarsınız bilemiyorum. Kutup ayısına üşümesin diye mont giydirmek gibi birşey.

H

Hastai

Ziyaretçi
Gorilla Glass'ı geçtim "Safir" bile çiziliyor. Her madde çizilir. Jelatin şart. Param çok diyorsan da çizildiğinde yenisini al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı