PUBG'de gelişir miyim?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha PUBG'de 40 saatim var ve adam vuramıyorum normal mi? Ve normal ise ilerde gelişir miyim? Baştan söyleyeyim bilgisayarım iyi.

Bol bol oynadıkça gelişirsin, vuramaman normal daha yenisin. Antrenman modunda silahlarla eklentisiz spray dene oyuna girmeden önce. Ayrıca oyunda ses kasmak çok önemli :D

Gelişirsin ancak PUBG devri kapanıyor oyuncu sayısı eskiye nazaran baya azaldı. Getirdikleri son 2 güncellemeyle herkes FPS drop yemeye başladı. Sanhok ve Miramar'da maç bile bulamıyorsun o yüzden her güncellemede yeni map getiriyorlar iyice kafayı sıyırdılar. Bi sonraki güncellemede yani 4 gün sonra eskiden oynanmayan ve kaldırdıkları Vikendi'yi geri getiriyorlar düşün ne halde olduklarını. Yani uzun lafın kısası PUBG devri yavaş yavaş kapanıyor bence vakit ayırmaya bile değmez. Benim 1400 saatim var bu oyunda ve 2 haftadır oynamıyorum muhtemelen uzun sürede oynamicam.

PUBG daha ilk çıktığı dönemler almıştım ve oynarken geliştirilecek çok şey var diyordum hep.
Fakat aradan seneler geçti gelişen hiçbir şey yok, Steam kütüphanemde bekliyor öylece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı