Jilet Nasıl Kullanılmalı?

Olga666

Kilopat
@HakanCT Hocam her gün babyface olmak istediğim için jiletle alakalı dediğiniz mantıklı geldi. Jileti kullanırken kesinlikle dikkat et dediğiniz şeyler nelerdir? Düzgün kullanırsam kendimi yaralama ihtimalim var mı? Son olarak güzel bir jilet önerebilirseniz sevinirim.

Gilette Blue 3 Comfort öneririm. Tıraş kremi veya köpüğüyle de yüzünüze yeterince kayganlık sağlarsanız, isteseniz de yüzünüzü kesemezsiniz.

İçime su serptiniz. Kesinlikle kullanırım krem ve köpük. Bilmiyorum kullanıyor musunuz fakat jilet sıfır ve hızlı şekilde alıyor diye kolayıma geliyor o yüzden bacak ve kolum için de kullanmayı düşünüyorum. Vücut için kullanmalı mıyım? Hassas bölgelerde kullanmayacağım, sadece bacak ve kol.

Bilmiyorum kullanıyor musunuz? Fakat jilet sıfır ve hızlı şekilde alıyor diye kolayıma geliyor. O yüzden bacak ve kolum için de kullanmayı düşünüyorum. Vücut için kullanmalı mıyım?

Ben vücut için tıraş makinesi kullanıyorum, jilet bana göre vücut için kolay gelmiyor ve çok fazla alan kesilmesi gerektiği için kendinizi yaralama ihtimaliniz artabilir.

Jileti kullanırken kesinlikle dikkat et dediğiniz şeyler nelerdir?
Fazla bastırıp yüzünü tahriş etmeyin. Ayrıca duştan sonra yaparsanız daha rahat ve daha temiz bir tıraş olursunuz.

Detayları buradan okuyabilirsiniz:

Ayrıca üstteki arkadaşın yaptığı gibi ben de vücut için makine kullanıyorum. Güzel özetlemiş.

İçime su serptiniz. Kesinlikle kullanırım krem ve köpük. Bilmiyorum kullanıyor musunuz fakat jilet sıfır ve hızlı şekilde alıyor diye kolayıma geliyor o yüzden bacak ve kolum için de kullanmayı düşünüyorum. Vücut için kullanmalı mıyım? Hassas bölgelerde kullanmayacağım, sadece bacak ve kol.
Kollarınızda kullanmanızı önermem, çok daha fazla çıkabilir.

Ben şahsen bacakları almıyorum ama ben kafaya taktım bütün vücut bebek gibi olsun diyorsanız o zaman lazer operasyonu en temizi. Yoksa düzenli olarak uğraşmanız gerek.

Yok hocam aslında vücut kılları spora gittiğim için. Neyse onu tıraş makinesiyle alırım, ileride yapabilirim lazeri.

Yeni konular

Geri
Yukarı